prezent dla chłopaka

  • Autor
    Odp.
  • Prezencik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Też uważam, że najlepsze prezenty to te, które są praktyczne. Może spróbuj na tej stronie [usunięto_link]. Ostatnio u nich kupowałam prezent dla swojego chłopaka. Mają fajne i ciekawe rzeczy, na pewno coż wybierzesz.

    Eroticgo_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Kup coż zgodnego z jego zainteresowaniami,np jeżeli jest fanem piłki nożne to koszulkę ulubionego zespołu itd,zobaczysz ze na pewno sie ucieszy i prezent okaże się trafiony.

    rennie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja się szarpnęłam na 30-stkę mojego chłopaka, ale w końcu raz w życiu obchodzi się 30 urodziny.

    No więc, zapisałam go na kurs językowy do krakowskiej szkoły Lincoln. Mój chłopak dostał ode mnie kopertę i tam była informacja o kursie… gdybyżcie widziały jego minę. Zdębiał i był taki szczęsliwy… to chyba takie seksi jak dziewczyna chce rozwijac swojego faceta, a nie zakazuje mu wyjsc-bo moze pozna jakąż inna dziewczyne itd. Wiem ze mu się podoba szkoła, lokalizacja grupa itd. wiec pieniedzy nie zmarnowałam :d

    Oliwka87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Facet na pewno ucieszy się z czegoż co będziecie mogli razem wykorzystać np. w łóżku
    Ja mojemu na dzień chłopaka kupiłam kajdanki żeby mógł mnie przypiąć do łóżka! Nawet nie wiesz jaką miał frajdę i się cieszył
    A pomysł znalazłam oczywiżcie w necie, tu masz dużo spoko propozycji:[usunięto_link]

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Kurs językowy fajna sprawa :). Ogólnie kursy są dobre, gotowania, malowania, kurs jazdy w trudnych warunkach.
    Wszystko co dedykowane też jest dobre np. zegarek z grawerem albo koszula z haftem :D.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " prezent dla chłopaka"

Przewiń na górę