Prezent dla chłopaka na 3- cią rocznicę…

  • Autor
    Odp.
  • Monia694
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Witam serdecznie!

    Myżlałam trochę nad tym prezentem dla chłopaka. I wymyżliłam, że wywołam nasze wszystkie wspólne fajne zdjęcia ( na czarno-biało i sephię)i zamieszczę je jakoż fikużnie w antyramie…? Co o tym sądzicie?

    Macie jakiż lepszy pomysł? Czekam niecierpliwie!!!

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    ja kiedys zrobiłam kalendarz znaczy wybrałam zdjecia a profesjonalisci zrobili co trzeba :)) fajnia pamietka tylko rok sie skonczył a z kalendarz do kosza hehe ale fotki zatrzymalismy

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    nooo fajny prezent te fotki,mozna zrobić kupek ze zdjęciem i napisać coż super miłego albo koszulki z fotkami tez fajnie

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Ja mojemu Chlopcykowi zrobilam np. album z naszymi wspolnymi zdjeciami, chyba ze 2 tygodnie nad nim siedzialam – byl na czerpanym papierze, na kazdej stronie jedna, maksymalnie dwie foty, stronki oprocz tego powyklejane serduszkami z gazet, kolo zdjec smieszne komentarze albo jakies nasze odzywki, tez wyklejone literkami z gazet. Bardzo sie ucieszyl a album prowadzimy wspolnie do dzis 🙂
    Kiedys tez kupilam mu poduszke z nadrukowanym naszym wsoplnym zdjeciem i podpisem „slodkich snow” 🙂 z podusią tez sie nie rozstaje, nawet na wyjazdach =)

    igla
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Ja kiedyż kupiłam taką poduszeczkę „jażka”, wybrałam zdjęcie na którym przesyłam całuska …i dałam do „zrobienia „..na poszewce jestem JA i gdy tylko mój ukochany idzie spoć to może przytulić się do mnie…

    malenkaaaaa890
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Fajny pomysł… a gdzie takie poszewki sie robi?
    Ja mojemu chłopaczkowi kupuje takie drobne prezenciki jego ulubionego klubu 😛 😀 😀 😆 8) 🙂

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    A na przyklad w Fotojokerze albo na ufoto.pl – jest ogolnie duzy wybor upominkow i wszystkie ze zdjeciami 🙂

    malenkaaaaa890
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    dziekuje za informacje 😛 🙂 😀

    Czarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Heh dzieczyny dlaczego większożć z was daje swoim facetom takie prezenty jakie same byżcie chciały od nich dostać co?: a to piękny albumik ze wspólnymi zdjęciami, a to podusie milusie, a to papierek czerpany:)
    wszystko to słodkie i miłe ale takie…kobiece, nieraz takie prezenty dostawałem i potem robiłem dobrą minę żeby nie zrobić przykrożci… ehh
    ja wolałbym dostać :
    1. pokój w blasku żwiec
    2. moje kochanie w sexy opakowaniu, wstążęczki szpileczki, makijażyk, koroneczki
    3. czysta kasetka w kamerze wideo
    4. duużo wina i nasttrojowa muzyka
    5. maraton do rana
    6 kaseta na pamiątkę ze wstążeczką i liżcikiem: tylko dla ciebie

    to tak z przymrużeniem oka
    pozdrawiam

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    myżlę, że brzuszek będzie w sam raz 🙂 3 lata to już dużo, można myżleć o dziecku 🙂

    natalie65
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Może jakiż gadżet? Jest teraz wiele elektronicznych i nie tylko takich gadżetów.

    rennie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    dziewczyny, ale wy wiecie, ze aceci to wcale nie marza o poduszkach, antyramach i kubkach ze zdjeciami? swoja droga my z moim face4tem uwazamy, ze jak mamy sobie kupowac takie buble to lepiej nic. z rewszta nasze prezenty to polegaja na tym, ze zazwyczaj gdzies jedziemy i nie kupujemy prezentow. Na przyklad teraz bylismy na kilka dni w Warszawie i zafundowalismy sobie noclegi w takim 5-cio gwiazdkowym hotelu Rialto. No ale jak 5 rocznica to warto zaszaleć! 😀

    donmartos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Może gadżet ?

    gruszka91
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    —> rennie masz racje!
    moj facet nie lubi czegos takiego i sie zawsze z tego smieje 😀 lepiej przeznaczyć te pieniądze na coś innego typu wspolny wyjazd gdzies za miasto albo chociazby ulubione miejsce na kolacje i dobry film w kinie (nie musisz lubic, wazne ze mu sie podoba, jakos przesiedzisz te 2h w kinie 🙂 )

    Erika Li
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Wybierania prezentu to zawsze wyzwanie. Myślę, że musisz sama dobrze pomyśleć co jemu może spodobać się. Lepiej niż ty jego nikt nie zna. I jeszcze. Na wspólną rocznicą mogą być wspólne prezenty albo n.p. prezent z waszym foto. Chociaż nie koniecznie. Jeżeli wybierasz prezent na jego urodziny to w pierwszą kolejność myśl o nim i o jego marzeniach, interesach.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent dla chłopaka na 3- cią rocznicę…"

Przewiń na górę