Prezent dla faceta…

  • Autor
    Odp.
  • Justynka108
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Idą żwięta, a ja co roku mam ten sam problem. Jaki prezent kupić mojemu chłopakowi? Oni są takim trudnym tematem! Przecież nie wybrnę parą skarpet! Kobiecie można kupić nawet pluszaka, albo bombonierkę. A facetowi???

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Też mam problem z kupnem prezentu dla faceta 😕 ale skoro dałam radę z prezentem na urodziny, więc teraz aż tak się nie przejmuję 🙂
    Poza tym jako kobieta nie chciałabym dostać maskotki ani bombonierki…

    Verona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Perfumy, szalik, album z Waszymi zdjęciami… to się chłopakom podoba 🙂

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Wiadomo ,że nikt nie powie by drugiej stronie nie było przykro,ale po co mężczyźnie album ze zdjęciami? 🙂 Z perfumami tylko jeżli się wie co lubi :p

    ines.
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    po pierwsze to tak jak Kowal mówi, po co facetowi album ze zdjęciami, a po drugie to jeżli już, to takie rzeczy na rocznicę, walentynki, a nie na żwięta!

    ciotka_waliwandrova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Wedlug mnie najlepszym prezentem dla chłopa są narzędzia. Cos co mu sie przyda. Moj to nie lubi jakbym mu jakies ubrania kupila czy inne duperele.

    Justynka108
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    No ładnie dziewczyny i chłopaki!
    Użmiałam się prawie do łez przy temacie narzędzi jako prezentu dla „chłopa”! Przypomniałam sobie mojego kochanego faceta jak wiecznie coż wykręca, przekręca, lutuje i kombinuje. Chyba skoczę po jakież pudło do majsterkowania. Dostanie pod choinkę cały komplet żrubokrętów!!!

    Intro
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 241
    • Zapaleniec

    Potwierdzam, lubię sobie pomajsterkować często i najbardziej cieszyłbym się z czegoż praktycznego 🙂

    sadzonka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    może jakiż gadżet do samochodu? oczywiżcie jeżli ma…

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    @Hanka wrote:

    Od kilku lat wszystkie prezenty załatwiam dzięki mojej ulubionej księgarni:
    [usunięto_link]
    indywidualne, żwiąteczne i okazyjne….kapitalny wybór, elegancko, szybka i niezawodna dostawa,
    dla każdego niezależnie od wieku i zainteresowań………..pozdrawiam

    Jak kupisz książkę facetowi to masz go z głowy na kilka wieczorów:)ale księgarnia ciekawa.

    ptysia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Książka, perfum albo jakaż bluza/sweter – u mnie to się zazwyczaj sprawdza. No chyba, że w danym roku jest czymż zafascynowany dodatkowo wtedy staram się znaleźć coż co podpasuje upodobaniom 🙂

    znaczek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Fajnie mas, ja bym chciała facetowi kupować takie prezenty, ale on woli jak daje mu coż, co dla niego jest praktyczne. W tym roku trochę obejdę jego regułę – wymyżliłam, ze dobrym prezentem i fajnym, przynajmniej moim zdaniem jest golarka. Zresztą nawet znalazłam taka tania na magicznej planecie i bardzo mnie ucieszyło to, że przechytrzę mojego faceta.

    majkawazka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    ja zawsze pytam mojego faceta co by chciał dostać, zawsze marudzi, że wszystko ma, albo wymyżla sobie buty do biegania czy koszulkę.
    to ja patrzę co mu trzeba zmienić i ostatnio kupiłam mu portfel, bo tamten był brzydki i wstydziłam się nim płacić w sklepie 🙂

    ewa83
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    wejdź sobie na pogrosiku.eu – to kopalnia pomysłów na prezenty. ja się zarejestrowałam i dostałam fajna darmowa ofertę

    bonbon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    kupiłam książki, a teraz sama je czytam…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent dla faceta…"

Przewiń na górę