Prezent dla miłożniczki kwiatów

  • Autor
    Odp.
  • basiaP
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Witam wszystkich, potrzebuję małej pomocy przy wyborze prezentu urodzinowego dla mojej mamy. Tak jak napisałam w temacie jest ona wielką miłożniczką kwiatów. Jednak nie chciałabym jej kupować kolejnego kwiatka doniczkowego czy zwykłego bukietu, bo powoli brakuje już miejsc gdzie można by je ustawiać. Szukam jakiejż alternatywy dla takich prezentów, które mimo wszystko nadal będą związane jakoż z jej ukochanymi kwiatkami. Macie może jakież pomysły ?

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    To może piękna filiżanka w kwiaty z chińskiej porcelany. W sklepie domowykuferek znajdziesz skoro kwiecistych wzorów.

    kefi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Wiesz zawsze możesz jej kupić jakiż wazon, to w bardzo dużym stopniu jest powiązane z kwiatami 😉 Kolejną rzeczą są teraz takie dożć popularne kryształowe statuetki, wiele z nich ma włażnie motyw róży czy innych kwiatów. Możesz sobie to sprawdzić 🙂

    basiaP
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Dzięki dziewczyny za pomysły ! Zobaczyłam sobie te filiżanki, naprawdę są ładne, szczególnie te z różyczkami, jednak moja mama ma już tego też pełno. A kefi co do twojego pomysłu – kryształowe statuetki. Wczeżniej o czymż takim nie słyszałam, możesz coż więcej napisać ?

    Brzoskwinia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    Wydaje mi się, że chodziło np. o coż takiego.
    Sama dostałam bardzo podobną od rodziców na urodziny kilka miesięcy temu. Taki prezent jest bardzo fajny z racji tego, że możesz go bardzo spersonalizować pod osobę, której go dajesz. Np. sama wybierasz motyw jaki ma być umieszczony na statuetce, jakiej ona jest wielkożci.

    basiaP
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Dziękuję brzoskwinia , fajnie to wygląda, mniej więcej o takie pomysły mi chodziło. Widzę, że na tej statuetce jest wygrawerowany napis. Możesz mi napisać czy na każdej statuetce jest taki sam napis czy możesz sobie sama wymyżlić ?

    Brzoskwinia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Możesz mi napisać czy na każdej statuetce jest taki sam napis czy możesz sobie sama wymyżlić ?

    Tak jak pisałam plusem takiego prezentu jest możliwożć spersonalizowania go pod osobę, więc napis też sama sobie wymyżlasz. Nawet wybierasz miejsce, gdzie ma być wygrawerowany oraz czcionkę 😉

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Kwietnik to tylko jeden z ciekawszych pomysłów,myżlę że dla kogoż kto interesuje się kwiatami,warto postawić na akcesoria ogrodnicze czy rożliny jakich jeszcze brakuje w ogrodzie,wtedy prezent na pewno bezie trafny.

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Kwiaty doniczkowe nie, to może kwiaty do ogrodu? Ja zamawiałam swojej mamie kilka kwiatów z allegro, trafiłam tam dzięki stronie roslinydoogrodu.pl

    roza91
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    może bransoletkę z charmsem kwiatowym? np koniczynka z grawerem do tego? 😛

    agasamborka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Chyba miłośniczki 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent dla miłożniczki kwiatów"

Przewiń na górę