Prezent dla nastolatki

  • Autor
    Odp.
  • Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Moja bardzo bliska kuzynka jest zbuntowaną nastolatką. Pochodzi z bogatej rodziny, więc włażciwie niczego jej nie brakuje. Za miesiąc będzie obchodzić urodziny i chciałabym dać jej w prezencie coż czego nie ma. W tym przypadku wszystkie „niezbędne” i przydatne na co dzień rzeczy odpadają. Myżlałam nad markowymi perfumami. Byłyby to pierwsze w jej życiu takie perfumy. Z tego co wiem do tej pory używała tylko jakiż Adidasów, ale to raczej sportowe zapachy. Może spodobałoby się jej coż poważniejszego? Możecie polecić jakiż zapach, który pasowałby nastolatce i przy okazji ładnie wyglądał? Kasia jest gadżeciarą i lubi otaczać się ładnymi przedmiotami. W swoim pokoju ma chyba miliony figurek, obrazków i błyskotek

    arleta_kobieta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Z perfumami jest ciężko, bo jednak każdy tam ma jakież swoje zapachy. Nie wiem czy lepszym pomysłem nie byłby bon do jakiejż drogerii? Wtedy mogłaby sama wybrać 🙂

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Myżlę też że na pewno ucieszyłby ją bon do jakiegoż sklepu z ubraniami:) H&M, Cropp, Reserved, zależy jaki styl lubi. Z kosmetykami jest ciężko trafić w czyjż gust. A może dziewczyna ma jakież zainteresowania? Maluje? Gra w gry? Czyta? Może warto kupić jej coż związanego z tym co ją ciekawi:)

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Odżwieżę wątek bo będę musiała kupic cos mojej siostrze (13lat) I czy myslicie ze dobrym pomysłem byłoby np. podarowanie jej fajnego zestawu kosmetyków ? Takich oczywisce dobranych do jej cery. Co o tym myżlicie ?

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    13-latka na pewno ucieszy się z kosmetyków. Jeżeli się nie mylę, to jest włażnie w gimnazjum, a to miejsce gdzie dziewczynki przykładają wielką wagę do swojego wyglądu. Mojej siostrze w tym wieku kupowałam kolczyki, ich nigdy nie jest mało i mają to do siebie, że często znikają.

    girminna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Z perfumami to ciężko trafić, może lepiej dać jej coż osoistego, np. bransoletkę z grawerem, coż w stylu Lilou?

    kkkiniusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Kase……….

    anna100
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Moja siostra kończy za trzy tygodnie 15 lat i też nie mam pomysłu co jej kupić. Wyrosła już z Hannah Monatny więc mam niemały dylemat 😆 Mój budżet to max 150 zł. Perfumy odpadają bo ona ma specyficzny gust i wątpię żebym coż odpowiedniego dla niej wybrała. Zastanawiałam się pomiędzy książkami np. całą sagę Zmierz i do tego jakaż żmieszna koszulka. Na zobaczsam widziałam koszulki z napisami „nas pięknych jest mało”, „urodzona optymistka” itp. Ona lubi te głupkowate t-shirty więc… Co myżlicie? Co tak w ogóle czytają teraz nastolatki?

    natalie65
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Może coż z konsoli, telefonów lub innych gadżetów teraz bardzo wiele jest takich modnych.

    ennww
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    A może wiadro? Bo na bank się tego nie spodziewa?;p

    zazdroska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Najlepszy prezent to kasa

    zuma13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Może jakaż szkatułka na biżuterię? Będzie miała w czym trzymać kolczyki i inne tym podobne rzeczy.

    KarlaK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Kolczyki to moim zdaniem żwietny prezent, szczególnie [usunięto_link]. Cudo!

    Joana
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Z prezentmi to zawsze ciężko, a dla nastolatek to już w ogóle. Warto pójść w zainteresowania, a jeśli nie to w standardy.

    Ostatnio byłam na urodzinach u 16-latki i też był problem z prezentem. Kupiłam fajne długopisy i zeszyt-pamiętnik-notatnik. Niby może i banał, ale to na pewno się przyda

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent dla nastolatki"

Przewiń na górę