• Autor
    Odp.
  • Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem bardzo ciekawym i oryginalnym prezentem może być wyjazd do SPA. Z tego co się orientuję, to Hotel Głęboczek ma w swojej ofercie specjalne vouchery prezentowe, które można podarować młodej parze. Będą mogli oni w końcu wypocząć po tych wszystkich przygotowaniach i pobyć tylko we dwoje.

    Gumka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Nie wiem czy jest sens kupować taki najtańszy model… chociaż jakiejż renomowanej firmy jest, czy nikomu nie znanej marki Bolek i Lolek? Porządny model to tak z 600-700zł będzie kosztował, a takie najlepsze ekspresy do kawy to oscylują koło 6000zł

    annacyrana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Z reguły jest tak, że prezenty żlubne są niewypałem. Lepiej dać młodym pieniądze- sami będą lepiej wiedzieć czego potrzebują i na co najlepiej je wydać.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Nie zawsze, jeżli wczeżniej młodzi okreżlą listę potrzebnych przedmiotów.

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Teraz bardzo modne są włażnie wspomniane listy z prezentami żlubnymi. Dzięki temu doskonale wiemy co chcą dostac Państwo młodzi na prezent,czego oczekują. Najlepiej sprawdzają się praktyczne prezenty.

    agrado
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Szkoda że jeszcze nie byłam na żlubie pary młodej która miałaby swoją listę prezentów. Wtedy bez obawy kupiłabym prezent. Trzeba dobrze znać upodobania młodych żeby prezent ich nie rozczarował. Pamiętając o moich prezentach żlubnych bez wstydu wręczam kopertę. Nie dlatego że jestem wygodna i nie chcę pożwięcać swojego cennego czasu na maraton sklepowy ale po prostu chcę im oszczędzić sterty podwójnych prezentów.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " prezent żlubny"

Przewiń na górę