Problem owłosionych nog

  • Autor
    Odp.
  • cieplaniunia00
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Dsa

    marcyy
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    Żeby mieć gładkie nogi to najlepiej kupic dobry depilator, ja mam z babyliss ipl i jestem super zadowolona, nogi gładkie przez długi czas, sama depilacja idzie błyskawicznie i jest bezbolesna, czuję się przygotowana na lato. Jeśli myślisz o depilatorze w euro jest fajna promocja na ich kilka modeli, dużo taniej są.

    Sasanka90
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Jak nie lubisz owlosienia to nie kupuj depilatorow tylko po prostu zapisz sie na zabieg laserem, ktory bedzie o wiele lepszy niz te domowe i usunie ci wlosy raz a porzadnie.

    Aggie
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Polecam depilator Lumea – super się sprawdza.

    ivonka_stonka
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja kiedyś widziałam jak gąbkę, że ona ściera włosy z nóg. Nie wiem co to za cudo, ale jak ma się jakieś wyjazdy czy ctaką a nie chce się brać maszynki to ta gąbka to jest cudo 🙂

    Kira
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Jezeli tak cie to drazni to zawsze mozesz zafundowac sobie zabiegi permanentnej depilacji laserowej.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Dziewczyny, laser nie działa na jasne włoski, wiem coś o tym, kasa wywalona w błoto. Ja używam plastrów do depilacji veet. Nie mam czasu na kosmetyczki, jak ja kończę pracę to one zwykle też, a plastrami w domu, jak już dzieci śpią to żaden problem. No i trochę taniej to wychodzi niż w gabinetach, zwłaszcza, ze jednego plastra mogę używać tak długo aż straci przyczepność. No i na 3-4 tygodnie mam spokój.

    Jackie
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    To chyba prosciej usunac sobie na stałe ciemne włoski i potem nawet golić nieliczne jasne niz musiec sie babrać ze wszystkim co 4 tygodnie od nowa?

    Vicky11
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    jeżeli masz ciemne owłosienie to dobrze sprawdzi się – jak wyżej – laser. aczkolwiek sama jeszcze się nie zdecydowałam no i to jednak sporo kosztuje…

    karrotek
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    depilatory się u mnie nie sprawdziły, jedynie maszynka bo tak to mi się nie chce zapuszczać włosków a plastry zbyt bolesne

    musha
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    serio są aż tak bolesne te plastry? ja się zastanawiam nad tym by jakoś sobie zacząć robić takie depilacje, bo maszynka i wrastające włoski to jest błędne koło.

    Princessa44
    Participant
    • Tematów: 51
    • Odp.: 19
    • Stały bywalec

    Dziewczyny, mówię wam skorzystajcie z laserowej depilacji i nie pożałujecie. Ja robiłam depilację w Esdermie we Wrocławiu. Mega polecam.

    kobieta_rakieta
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja od lat golę nogi tylko depilatorem i jestem bardzo zadowolona

    Niebieskookaa
    Participant
    • Tematów: 34
    • Odp.: 21
    • Stały bywalec

    Ja również używam depilatora. Dodatkowo mam jednak problem ze stopami. Strasznie mi się pocą. Znalazłam jednak fany Instytut Podologii w Rzeszowie. Co myślicie? Ma dobre opinie

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Mi to po depilatorze zaczęły bardzo wrastać włoski i musiałam przestać używać.  Już jakiś czas temu zdecydowałam się na depilację laserową i to była super decyzja bo efekty są rewelacyjne.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Problem owłosionych nog"

Przewiń na górę