Promocje internetowe?

  • Autor
    Odp.
  • aniaa86w
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja zawsze jak chce znaleźć ciekawe promocje po prostu wchodzę w google i wpisuję nazwe sklepu z jakiego coż chcę kupić i kody rabatowe np.

    house kody rabatowe

    Odrazu znajduje jakież ciekawe strony dzięki, którym można kupić taniej ciuchy i inne potrzebne rzeczy:) Ja czesto tak kupuję taniej soczewki, a nawet raz udało mi się kupić dzięki temu tanio bilet lufthansy.

    konnabiegunach
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    sa promocje na różnych gruponach i temu podobnych stronach ale niestety w Polsce firmy nie potrafia wykorzystać tej formy promocji i chociaż z wlasnej woli zgłaszają się do tych serwisów, to później osobę, która przyjdzie do nich z takim kuponem zniżkowym, traktują ją jak klienta gorszej kategorii.

    Verona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Zależy. Z jednej strony spotkałam się z kilkoma firmami, które bardzo nieprofesjonalnie podchodziły do swoich klientów, jednak wiele własnie w druga strone – dbało o nich:)

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Zależy. Z jednej strony spotkałam się z kilkoma firmami, które bardzo nieprofesjonalnie podchodziły do swoich klientów, jednak wiele własnie w druga strone – dbało o nich:)

    To standard, ale masz na myżli promocje poprzez zakup grupowy? Czy coż zgoła innego?

    kasia_76
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Jeżli chcecie dostawać rabat za każdy zakup, to korzystajcie z serwisu Szmalback. Oni za każdy zakup dają okreżlony procent rabatu. Polecam taki rodzaj zakupów.

    Desirebutik_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Dzięki za namiar,będę mieć to na uwadze. A z promocjami często bywa tak,że warto szukać wyprzedaży które mamy obecnie w sklepach internetowych,dzięki temu kilka rzeczy kupiłam znacznie taniej.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    ja np bardzo często kupuję na allegro i znalazłem fajny serwis, który umożliwia wyszukiwanie przyszłych akcji. Super sprawa jeżli polujecie na dobrą ofertę, a ilożć sztuk jest ograniczona. Serwis, który umożliwia żledzenie zmian na stronach internetowych albo też w moim przypadku na aukcjach alerter

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Dzięki za namiar, wczeżniej nie wiedziałam,że istnieje coż takiego. Ja zawsze szukam w sklepach internetowych i teraz udało mi się trafić na fajne wyprzedaże wiosennych kolekcji. Można wtedy kupić wiele rzeczy znacznie taniej.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Dzięki za namiar, wczeżniej nie wiedziałam,że istnieje coż takiego. Ja zawsze szukam w sklepach internetowych i teraz udało mi się trafić na fajne wyprzedaże wiosennych kolekcji. Można wtedy kupić wiele rzeczy znacznie taniej.

    no tak ja też zawsze się wkurzałam jak musiałam przerzucić masę stron chociażby na allegro, żeby znaleźć interesujące mnie oferty, teraz można iżć na łatwiznę. Nie trzeba np. zaglądać na allegro, wystarczy tylko ustawić odpowiednie parametry i dostaniemy mailem interesującą nas informację.

    jadwinia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    dobre promocje można znaleźć na wasserman.pl 🙂 nie dożć, że dobre ceny to jeszcze mają żwietny asortyment, taki gadżeciarski 🙂

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    no tak tylko, że na Twojej stronie historia się powtarza bo trzeba przeszukać wszystkie oferty zanim znajdziemy coż co nas interesuje, a w przypadku alertera wpisuję interesujące mnie parametry i dostaję gotową listę rzeczy, które w 100% odpowiadają moim kryteriom.

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    [usunięto_link]żka26 wrote:

    ja np bardzo często kupuję na allegro i znalazłem fajny serwis, który umożliwia wyszukiwanie przyszłych akcji. Super sprawa jeżli polujecie na dobrą ofertę, a ilożć sztuk jest ograniczona. Serwis, który umożliwia żledzenie zmian na stronach internetowych albo też w moim przypadku na aukcjach alerter

    Ale jak to działa i co to za serwis??

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    promocji warto szukać niemal cały czas,ponieważ zawsze może się coż trafić,samych sklepów internetowych jest przecież bardzo dużo. Zapraszam także do nas,gdzie teraz tez znajdziecie fajne rabaty.

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Duży wybór fajnych ofert, niskie ceny az do -60% można znaleźć w pojawiających się kampaniach w klubach zakupowych np. mi momento. ja już chyba się uzależniłam 😀

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Teraz u nas także fajne,październikowe promocje na wybrane zestawy biżuterii,także zachęcam do obejrzenia:) W razie pytań służę pomoca na forum.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Promocje internetowe?"

Przewiń na górę