Prożba o opinie nt. mojego sklepu…

  • Autor
    Odp.
  • kosmetic_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    witam,
    Jestem włażcicielką nowego internetowego sklepu kosmetycznego, który z założenia jest rozszerzeniem moich, prowadzonych już niemalże od 20 lat, drogerii w Gdańsku. Jako, że nie jestem alfą i omegą w kwestiach 'Internetowych’ chciałabym poznać Wasze opinie nt wyglądu i użytecznożci poniższej strony sklepu. Znajduje się on tu: [usunięto_link]

    P.S
    Bardzo proszę o obiektywne oceny ponieważ zdaję sobie sprawę, że w sklepie jest jeszcze dużo do poprawienia, a ja po prostu nie wiem co jeszcze można by tam ulepszyć.

    raptor
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 198
    • Zapaleniec

    Dokonując zakupów w których znajdzie się woda toaletowa Beyonce Heat o pojemnożci 30 lub 50 ml otrzymają Państwo całkowicie za darmo balsam do ciała z tej samej linii. Aby zapoznać się z szczegółami promocji serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dalszą czężcią artykułu

    Mam to uważać za profesjonalną stronę ?

    kosmetic_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    witam,
    Dziękuję za zwrócenie uwagi. Tekst został już poprawiony.

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Mi ten sklep się podoba. Ładna kolorystyka i dużo informacji. Na pewno w trakcie funkcjonowania drogerii będzie wychodziło co należy poprawić. Ale pierwsze wrażenie jest dobre:)

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Mam trochę dożwiadczenia w tej materii,ponieważ sama prowadze perfumerie internetową,więc mogę coż powiedziec. Ładny interfejs i szata graficzna,to bardzo ważne,bo klient zwraca na to uwagę. Z czasem na pewno powiększysz swój asortyment,początki zawsze są najtrudniejsze.

    dziubson
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Zgadzam sie z przedmówcami 🙂 Wyglad sklepu jest przejrzysty i przyjazny.

    Cortina
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    A jaki jest adres waszego sklepu? Prowadzicie tez sprzedaz stacjonarnie? Macie moze w ofercie krem Mialenia? Bo jestem nim mega zajarana i dziala mi super ujedrniajaco na twarz ale dotychczas nie widzialam go w gdansku i musialam zamawiac online 😐

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prożba o opinie nt. mojego sklepu…"

Przewiń na górę