• Autor
    Odp.
  • nohemi306
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    A więc postanowiłam kupić prostownice ale jest taki wybór, że nie mam zielonego pojęcia, którą mam wybrać 😳 Cena nie ma znaczenia. Chciałabym aby ta prostownica nie niszczyła włosów i nadawała im połysk. No i oczywiżcie szybko prostowała 😛 Macie jakież sprawdzone?

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    Kazda prostownica wysusza włosy,jezeli chcesz jej uzywac kup sobie jedwab do włosów,jest bardzo dobry i włosy sie nie niszcza tak szybko:)
    a jeżeli chodzi o prostownice kup taka która bedzie z teflonu albo z porcelany,takie sa najlepsze.Nie łamia włosów i nie ciągna podczas prostowania:)

    Zanetka26
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    ja to mam u siebie fajną prostownicę do stylizacji włosów MPR-01 włażnie z tymi ceramicznymi płytkami które rzeczywiżcie fajnie wygładzają włosy, rezultat widoczny od zaraz! Dodatkowo jest regulacja temperatury od 120 do 200 stopni C o ile dobrze pamiętam, więc masz w pewien sposób taką kontrolę nad urządzeniem a i cena nie odstrasza! Jeżli chodzi o kosmetyki ochronne to według mnie zawsze są wskazane czy się prostuje włosy czy nie, pozdrawiam

    nohemi306
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Dziękuje za radę 😀

    Choko_Jazz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 95
    • Stały bywalec

    Moj wybor [usunięto_link]
    Wysoka cena, ale naprawde warto ! 8)

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    moja prostownica kosztowała niecałe 60 zł i też jest tytanowa,kupiłam ja w salonie fryzjerskim w Anglii i też jestem z niej bardzo zadowolona.i jestem tego zdania ze nie wszystko co drogie jest najlepsze a co najtańsze najgorsze.

    Choko_Jazz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 95
    • Stały bywalec

    Oczywiscie, zgadzam sie z Toba 🙂 Ja niestety mialam poprzednio zle doswiadczenia, wiec w koncu zdecydowalam sie za porada fryzjerki na ta wlasnie prostownice, i naprawde nie zaluje! Oczywiscie nie wszystko zloto co sie swieci 😉

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Ja mam Remingtona,ktora nietylko prostuje,ale i podkreca,w sklepie kosztuje ze 200zł,nie podam dokładnej ceny,bo dostałam ją od mojego M na urodziny.Jest żwietna

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Cena nie ma znaczenia. Chciałabym aby ta prostownica nie niszczyła włosów i nadawała im połysk.

    moim zdaniem nie ma takich… oczywiżcie na początku nie zauważysz różnicy w stanie włosów, ale prawda jest taka, że każda prostownica, nieważne czy za 50 zł czy za 500, i tak zniszczy włosy… Ja po ponad 2 latach codziennego prostowania musiałam włosy obciąć, tak były suche i zniszczone, a prostownicę miałam dobrą

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    dokładnie, każda prostownica prędzej czy później zniszczy włosy

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    To chyba kazdy wie,ze prostownica niszczy włosy,ja uzywam raz w tygodniu,na codzien zwiazuje wlosy w kucyk i tak mi najwygodniej 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    moje są za krótkie, żeby je związać, wiec albo prostownica codziennie, albo dobry kosmetyk prostujący, bo inaczej mam jakież przyklapnięte afro

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    ja polecam prostownice firmy Babyliss. Obecną mam już ponad 2 lata.
    ogólnie im wyższa temperatura tym lepiej. Moja ma 220 stopni. Wiadomo, że o włosy wtedy trzeba dbać specjalnie, zwłaszcza o końcówki, ale przed przesuszeniem i zniszczeniem się nie ucieknie, tymbardziej jeżli się używa codziennie.

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    A ja twierdzę, że prostownice to zło.
    Jakież 3 lata temu używałam prostownicy (nie pamiętam marki) przez rok i po tym roku tak mi się włosy zniszczyły, że przez kolejny rok musiałam wsmarowować w nie różne odżywki, żeby tylko się nie rozdwajały i nie były takie suche.
    Może od tamtej pory sposób grzania w prostownicach się zmienił i nie są tak szkodliwe dla włókna włosa, ale mimo wszystko, ja juz włosów prostować nie zamierzam 😛

    estrella
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Ja nową prostownicę kupiłam dwa tygodnie temu i dałam za nią dokładnie 84 zł (i to trafiłam w magicznaplaneta.pl na promocję). Jest żwietna – bardzo mocna i nagrzewa się dosłownie w 30 sekund!! Oczywiżcie poradziłam się mojej fryzjerki, jaka firma jest najlepsza. Stwierdziła, że większożć salonów korzysta włażnie z REMINGTONA.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prostownica…"

Przewiń na górę