Prostownica

• Autor
    Treść

• Izys
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

Jeżeli chodzi o dobre prostownice to niewątpliwie Hair Goddess do takich należy. Nie elektryzuje włosów i ich nie pali. Na kalamis.pl znalazłam jej wersję mini, ma ona 15 cm długożci, także zmieżci się ona nawet w torebce. Bardzo praktyczna sprawa :)

SklepKokosowyPL
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

Ja od kilkunastu już lat kupuję prostownicę Remingtona. I jestem bardzo zadowolona z tej firmy. Mają duży wybór modeli i są na prawdę dobre. Dobrze prostują i nie niszczą przy tym tak włosów. Polecam poszukać czegoż w ich ofercie.

Dorota123
    • Tematów: 24
    • Odp.: 1536
    • Maniak

Podbijam temat, bo czas na nowy sprzęt. Chciałabym jakąś fajną prostownicę, która szybko prostuje i nie niszczy włosów, nawet wilgotnych, bo przyznam szczerze, że nie zawsze mam czas, zeby włosy wysuszyć. Może jakaś parowa? Ma ktoś babyliss model ST495E? Warto kupić?

Sophieee
    • Odp.: 2
    • Początkujący

Nakładki ceramiczne to już standard. Ważne żeby miała regulację temperatury i jonizację, włoski są wtedy mniej narażone na zniszczenia. Ja mam z serii diamond z babyliss i jest super. Wystarczy raz przeciągnąć a włosy głaaadkie :)

Dorota123
    • Maniak

A jaki model diamond? Ja na konkretny model jeszcze sie nie zdecydowałam, może coś podpowiesz? Jak faktycznie tak szybko prostuje to moze też bym ją wzięła pod uwagę.

rafandynka
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

A co powiecie o szczotkach prostujacych? Warto? Mam dosyc prostownicy, tyle casu to zajmuje :/

may2021
    • Odp.: 3
    • Początkujący

polecam prostownice parową z firmy L’oreal Steampod, nie pali włosów jak inne prostownice, szybko prostuje włosy i efekt prostych włosów trzyma się nawet do 5 dni.

Dorota123
    • Maniak

A słyszałyście o tych digital sensor z babyliss? Mają taki specjalny czujnik, który bada stan włosów. Świetna sprawa, bo taka prostownica nie zniszczy włosów. Czy któras z Was może już ją ma? Faktycznie jest tak fajna, jak opisują?

Musisz się zalogować by napisać odp.