Przechowywanie zdjęć oraz pamiątek

This topic is empty.
  • Autor
    Odp.
  • fanfan
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Jaki sposób przechowywania pamiątek preferujecie? Szukam czegoś ładnego dla oka, ale też i funkcjonalnego, w czym mogłabym przechowywać listy, widokówki, zdjęcia, książki, które są dla mnie bardzo ważne, a także inne sentymentalne rzeczy (trzymanie tego na półkach odpada, bo nie mam aż tylu mebli, a dwa kurz więc same wiecie..) Póki co, wszystko mam rozsiane po domu, a wolałabym to wszystko mieć jednak w jednym miejscu. Głównie zależy mi na przechowywaniu zdjęć. Mam ich wiele, głównie w wersji cyfrowej. I nie chcę aby się gdzieś zmarnowały. Może ktoś tworzył fotoksiążkę Cewe?

    odessa
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Wszystko zależy co to za pamiątki, są specjalnie półeczki za szybką do mniejszych rzeczy, można trzymać w albumach i klaserach, ja mam zawsze pudełko na różności, trochę magnesów na lodówce (ale nie za dużo), staram się zdobywać przydatne pamiątki (ceramika, ubrania, przepisy, wówczas przechowywanie jest łatwiutkie). Fotoksiązka to świetny pomysł, dla mnie dużo wygodniejsza niż album i praktyczniejsza bo mieści więcej fotografii. W Cewe zrobiłam do tej pory dwie fotoksiązki i wyszły naprawdę dobrze Ze wszystkich firm, jakie robią fotoksiążki mają moim zdaniem najwygodniejszy kreator.

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Również przechowuję zdjęcia w fotoksiążce. Nie obawiaj się stworzenia fotoksiazki w Cewe, podobnie jak kolezanka powyżej uważam, że to wygodny sposób na przechowywanie zdjęć. Przynajmniej tych nowych (stare zdjęcia trzymam w albumach). Mają wysoką jakośc druku i wiele możliwości formatów i wykończenia. W starej książce „nastolatki urządzają swój kącik” znalazłam fajny patent – stolik ze szklanym blatem, a pod blatem taka skrzyneczka czy półeczka (nie wiem jak to nazwać) do eksponowania pamiątek. Myśle, że może być to dobra opcja na przechowywanie innych pamiątek niż zdjęcia.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przechowywanie zdjęć oraz pamiątek"

Przewiń na górę