przeciw promieniom UV

  • Autor
    Odp.
  • Judy
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 95
    • Zapaleniec

    Drogie panie,
    Prosze o porade. Zawsze uzywalam kremow do twarzy, ktore mialy filtry UV a ostatnio kupilam garniera i nie zauwazylam, ze nie ma filtrow. Lubie ten krem, bo dobrze dziala na moja skore, no i kupilam cala tubke to szkoda mi wyrzucic. Jak w takim razie mam chronic skore przed promieniami? Tego kremu garniera uzywam codziennie rano pod makijaz. Czy powinnam kupic jeszcze osobno cos, co bedzie mnie chronic przed sloncem? Czy nakladac krem, krem z filtrem i jeszcze makijaz?? Troche tego za duzo na moj gust.
    Doradzcie prosze. Czym smarujecie twarz na codzien?

    Judy
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 95
    • Zapaleniec

    Czy moje pytanie jest trudne czy po prostu nikogo nie obchodzi, ze mam problem??

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    Moim zdaniem powinnas uzywać kremu z filtrem,jezeli nie chcesz narazac skóry twarzy na działanie promieni uv,nie uzywaj 2 kremów pod makijaż bo strasznie obciążysz tym skóre.teraz jest sporo kremów do twarzy 2 w 1,tak wiec mysle ze znajdziesz cos dla siebie:)

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    ten Garniera zostaw sobie na jesień i zimę a teraz dokup sobie z filtrem, ja bym tak zrobiła jeżli by mi zależało na kremie z filtrem
    ja też używam z filtrem ziaji ale nie jest napisane jaki to filtr ile ma SPF ale skoro napisane że z filtrem to chyba okej?
    sama się zastanawiam czemu nie napisali jak a jest ochrona w tym kremie i czy jest wystarczająca 😕

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    Kup sobie dodatkowy z filtrem i używaj go na dzień, a ten garniera używaj na noc.

    możesz też – jeżli akurat jest okazja, kupić sobie po prostu podkład z filtrem 😉

    somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    spróbuj sobie kupić fluid z filtrem i nakładaj go na twój krem, a jak skończy ci się ten garnier, to kup sobie krem z filtrem. ja polecam krem do skóry normalnej i suchej la roche posay anthelios – sama go testuję od kilku dni, bo biorę udział w takim programie testowym. kremik fajnie łagodzi skórę, nawilża, jest bardzo delikatny i buzia po nim jest miłą w dotyku. no i oczywiżcie ma wysoki filtr, co jest szczególnie ważne. a może ktoż też chciałby sobie przetestować te kosmetyki z la roche, to mogę załatwić namiary?

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Ja bym jednak zainwestowała w krem z filtrem, bo taki jest lepszy, szczególnie w okresie letnim. Zwykły krem, nie chroni tak dobrze i w sumie można by zacząć kupować jakież fluidy z filtrami, ale to jak na mój gust zbędne wydawani9e pieniędzy. Najlepiej kupić dobry krem z filtrami i mieć z głowy. Myżlę, że jednym z lepszych jest krem kolagenowy z Merino z lanoliną, witaminą E i filtrami przeciwsłonecznymi. Można coż takiego kupić na aanatural.pl – maja znakomite kosmetyki na tej stronie, bardzo dobre jakożciowo. Wydaje mi się, że jak komuż zależy na kupnie dobrych kosmetyków, to najlepiej sobie tam zajrzeć.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Możesz kupić oddzielnie filtr przeciwsłoneczny do twarzy i wymieszać z kremem.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Ja pod krem i makijaż stosuje ultralekki fluid do twarzy anthelios z la roche posay, mimo 2 oddzielnych produktów na twarzy nie mogę powiedzieć, żebym miała jakoż obciążoną cerę.

    Toti
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Dorota123, jak po tym kremie z filtrem wygląda Twoja skóra.
    Szukam czegoż po czym nie będę się żwiecieć…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " przeciw promieniom UV"

Przewiń na górę