• Autor
    Odp.
  • kredkowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    nie wrzucam prywatnych zdjęć na forum…
    a szkolenie fajna rzecz 😉 chociaż ja sama nie widzę siebie w takiej roli 😉
    wolę siedzieć i czekać aż panie upiększają mnie Secret Lashes 😉

    honej
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Ja robiłam przedłużanie kilkukrotnie. Boski efekt! Normalnie ludzie w pracy nie wiedzeli co jest inaczej, ale nie mogli oczy oderwać:P Koleżanka, która nie wiedziała, że robiłam stwierdziła, że mam oczy jak filmowy Kot w butach- takie ładne:)

    kredkowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    i włażnie dlatego zaczęłam stosować secret lashes ! dla tego powalającego efektu 🙂 pierwsze rzęski jakie miałam to były kępki i tak mi się spodobało moje spojrzenie spod sztucznych rzęs, że postawiłam na przedłużanie 1:1 :)) co jak co, ale żaden tusz nie da takiego efektu – obłędnego! 🙂

    Kurkuma
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    też jestem za przedłużaniem, jesli tylko wybiera się dobrą markę , to jestem na tak, ja od kilku miesięcy regularnie używam marki Laura Vito i też jestem bardzo bardzo zadowolona

    biala_stopa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Mnie się podoba przedłużanie, ale jakoż sama nie bardzo jestem przekonana do tego. To takie zawracanie głowy jak z tipsami, jak się zacznie to, czy trzeba, czy nie to i tak wpada się w „uzależnienie”

    ZapachLuxusu_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Wiele kobiet kupuje i chwali sobie całe zestawy do zagęszczania i przedłużania rzęs. Kupują taki zestaw i maja pewnożć, że będą miały wszystkie potrzebne rzeczy, łącznie z filmem szkoleniowym. A do tego wszystkie narzędzia i produkty są profesjonalne i bardzo dobre jakożciowo. Warto inwestować w tego typu zestawy.

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Mam w zasadzie dosyć ładne naturalne rzęsy, więc nigdy nie myżlałam o ich przedłużaniu czy zagęszczaniu, ale myżlę, że to fajna opcja dla dziewczyn, które mają w tym aspekcie problem.

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    no.. wygląda to na prawdę wspaniale! sama nigdy nie robiłam, ale mam sporo znajomych, które przyklejały. no bosko.. tylko co potem..? jak się kończy to trochę czasu trwało zanim przyzwyczaiłam się do ich widoku.. jakby bladych, nieumalowanych.. dziewczyny też mówiły, że tak to wygląda, więc pewnie uzależniające 😉

    moniakorba
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja osobiżcie nie mam potrzeby przedłużania rzęs ale moim koleżanką polecam zawsze tańszy sposób. W Chińskim markecie można dostać rzęsy całe w cenie 2 zlotych i trzymaja sie przez co najmniej tydzień!

    misia21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Jak długo takie rzęsy się trzymają ?

    mom1988
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    dzieki

    Rita777
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    ja się boję przedłużania. to niszczy rzęsy bardzo… dla mnie super rozwiązaniem okazała się być odżywka 🙂

    Aleksandra44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja jestem zawsze przeciwna przedłużaniu rzęs, bo powodują ich wypadanie. Preferuję tusze wydłużajace, najlepiej Chanela, albo Givenchy

    ruziaMN
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    A ja bede zawsze polecać bo jestem chodzącym przykładem na to że dobrze wykonywana usługa,dobre produkty,sprawna ręka stylistki i nawet latami przedłużanie nie wyrządza żadnych szkód.

    ruziaMN
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    nikt nie przedłuża?:(.nie chce się wierzyć po ilożci pań w salonie u mojej stylistki!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przedłużanie rzęs"

Przewiń na górę