• Autor
    Odp.
  • madzinka2
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    oczywiżcie że przedłużam.Już długo….Bardzo fajna sprawa.Jak się wpadnie jak żliwka w kompot to trudno zaprzestać:)

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Jeżeli zabieg będzie wykonany profesjonalnie,to raczej nie ma się czego obawiać i wszystko powinno być w porządku. Akurat jeżeli chodzi o przedłużanie rzęs to możemy pomóc i doradzić.

    ewela4
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Moim zdaniem przedłużanie rzęs jest fajne, efekt fajny.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    I dodajmy długotrwały,ja znam kilka osób które s z niego bardzo zadowolone,potem wystarczy tylko wspomniana pielęgnacja i naprawdę nie ma się czego obawiać.

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    tez kiedys o tym myslalam ale z tego co pamietam to co miesiac trzeba powtarzac zabieg, a doklejanie rzes tez mi sie nie usmiecha bo niszczy naturalne rzesy. ale nie powiem, super by bylo wtsawac rano i nie musiec tuszowac rzes…….

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Zabieg się powtarza co miesiąc, ale czy ja wiem czy niszczy..
    Rzęsa i tak ma 3 miesięczny żywot
    Po prostu jak się żciagnie doklejane, to widac że jest ich mniej, ale to złudzenie

    szpilkinagiewoncie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Ja uważam, że dobra maskara robi cała robotę i sztuczne rzęsy nie potrzebne. Np rimmel wonderfull – wydłuża, pięknie rozdziela. efekt pogrubienia można osiągnąć nakładać dwie, trzy warstwy tuszu.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    masz racje dobra maskara może naprawdę dać bardzo dobre efekty, trzeba tylko natrafić na odpowiedni kosmetyk.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    a po zdjęciu rzęs musisz miesiącami czekać na to aż się zregenerują po zabiegu przedłużania, wiem jak to jest to sama przedłużałam i wiem jak zniszczone po tym zabiegu są rzęsy, poza tym jak ci kosmetyczna źle przyklei rzęsy, albo użyje słabego kleju to zaraz odpadają i praktycznie ciągle musisz je uzupełniać. Może to i wygodny zabieg, ale nie koniecznie praktyczny lepiej zainwestować w dobra maskarę

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    No to nie wiem jaka kosmetyczka Ci je robi że muszą się regenerować
    Owszem po żciągnięcu ma się wrażenie że jest mneij rzęs ale jest to złudzenie.

    magda70045
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    ja tez włażnie chce zaczać przedłuzyc 😛 sobie ale nie wiem jak wlasnie jaka metoda

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    No to nie wiem jaka kosmetyczka Ci je robi że muszą się regenerować
    Owszem po żciągnięcu ma się wrażenie że jest mneij rzęs ale jest to złudzenie.

    nie wiem nie odpowiadam za jej kompetencje, ale efekt jest taki, że wyleczyłam się skutecznie z przedłużania rzęs, teraz postawiłam na tusz do rzęs z olejkiem arganowym, który ładnie je odżywia, bo rzęsy są coraz bardziej lżniące. A maskara to rimmel wonderfull, zupełnie przypadkiem kupiłam po obejrzeniu reklamy w TV.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Akurat jeżeli chodzi o przedłużanie rzęs i utrzymanie tego efektu,to możemy pomóc i doradzić gdyż włażnie tym zajmujemy się na co dzień:)

    Jogoobelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Mi sie to nie podoba, znaczy inaczej-podoba, ale nie u mnie 😉 Ja lubie bardziej naturalny wyglad.

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    A słyszałyście o rzęsach Kalinka od Magnitica? Ja ostatnio zaczęłam ich używać i jestem zachwycona

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przedłużanie rzęs"

Przewiń na górę