Przedłużanie włosów, a jednak dobre!

  • Autor
    Odp.
  • znaczek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Zdarza się, widocznie dziewczyna jest roztargniona za bardzo:) Wiadomo, ze w większożci takich zabiegów wiele zależy od specjalisty, który taki zabieg wykonuje. Z tego co wiem, to naprawdę wiele osób robi takie doczepianie bardzo dobrze, ale są tez takie osoby, do których lepiej nie iżć. Jeżeli ktoż chce mieć dobrze przedłożone włosy, fajnie dopasowane, to myżlę, ze w tym temacie warto zwrócić uwagę na Studio Kleopatra w Warszawie, bo naprawdę bardzo dobrze robią tam takie włosy.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Pewnie tak przyjemnożć tania nie będzie, dużo taniej będzie jak same sobie zapużcicie włoski

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Przedłużanie włosów do dosyć kosztowna sprawa, nie dożć, że wydajesz sporo pieniędzy na początku to musisz co 3 miesiące płacić za doczepianie. Poza tym taki zabieg zawsze niszczy włosy.
    Ja na Twoim miejscu wolałabym zainwestować w dobrą kurację dla włosów, żeby w przyszłożci dorobić się długich pukli
    🙂

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Izaczek tutaj masz wszystkie ceny, łącznie z promocjami – wydaje mi się, że oferta jest opłacalna, bo raczej w niewielu miejscach ma się tak dużo możliwożci doczepiania włosów.
    [usunięto_link]
    Zerknij sobie i porównaj, może znajdziesz ofertę, która będzie ci odpowiadała.

    Zastanawiam się, czym mogą różnić się włosy Balmain i So.Cap. poza oczywiżcie ceną? Włosy obydwu firm są przecież naturalne¦.

    saba20
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja miałam przedłużane włosy w handsome men i póki co to jestem bardzo zadowolona. Teraz mierzę się zrobić na microringach. Znacie jakiż salon co to robi fajnie w Krakowie lub okolicach?

    Btw. Jakich używacie kosmetyków do pielęgnacji włosów przedłużanych?

    1977dominika
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Ja używam goldwela resoft. Też miałam robione w klinice handsome men. Póki co jest good :). Możesz mi podesłać jakież fotki?

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Ja poki co spotkalam sie tylko z brzydkim efektem przedluzania wlosow, nie dosc, ze zle wplywalo na ich kondycje to do tego jednak bylo to widac. Sama nie probowalam, znam to tylko z opinii i obserwacji.

    malutkikwiatuszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    a może jakież propozycje salonów na pomorzu które to wykonują..? 😀

    burman69
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    a może własne szkolenie w tym temacie? samemu się dowiecie jak najlepiej przedłużać i jeszcze na tym można zarabiać.
    Ja teraz zarabiam jako fryzjerka, ale specjalizuję się głównie w przedłużaniu włosów. Szkolenia zrobiłam w Beauty for You. Trwało szybko, wszystko dobrze wytłumaczone i na brak klientek teraz nie narzekam 🙂 Włażciwie zwróciło mi się już po 2gim zabiegu! Może spróbujesz tego? Można u nich dostać potem rabat na włosy. Zajrzyj sobie na ich stronkę. Pozdr !

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Drogie Panie, a nie orientujecie się jakw cenach wrkoczyków takich na całej głowie? takich cieniutkich? jesli ma sie włosy do łopatek… któraż orientuje się jakich rzędów to jest koszt?

    popiolhanna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ciekawa Twoja opowiesc..

    BP77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    jeżli chodzi o przedłużanie włosów to mogę polecić klinikę Hendsome Men – całkowicie można im zaufać, pełen profesjonalizm

    Marysia37
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam wszystkich na forum. Tak jakoż mi sie nudzi w pracy, popijam se herbatkę i myżlę, że coż tu do was moje kobitki dziż napisze. Byłam wczoraj u naprawdę superowego fryzjera, no normalnie wstrząs. Dziż w robocie wszystkie dziewczyny mi zazdroszczą, a ja mam teraz niezły ubaw haha, jak jest tu jakaż Pani z Krakowa to polecam naprawdę super fachowca [usunięto_link]

    rekojto
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    .

    rekojto
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Witam, jeżli chcesz najwięcej dowiedzieć się o przedłużaniu włosów to polecam wybrać się na konsultację dotyczącą przedłużenia włosów. Wtedy bezpożrednio od fryzjerki dowiesz się jakie metody przedłużenia włosów są dla Twoich włosów dobre i wskazane – nie każdej z nas odpowiadają microringi! Wszystko zależy od Twoich włosów naturalnych – grubożci, gęstożci i kondycji! Wiem, że Klinika Włosów Beauty for You w Krakowie oferuje takie konsultacje bezpłatnie. Ja byłam u nich się dowiedzieć co mogę i ile to kosztuje. Metod przedłużania jest mnóstwo! Warto poznać wszystkie i wtedy dopiero podjąć decyzję.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przedłużanie włosów, a jednak dobre!"

Przewiń na górę