Przeprowadzka do Poznania

  • Autor
    Odp.
  • korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Musimy zorganizować taką właśnie przeprowadzkę. Chodzi o przenosiny z miejscowości położonej 15 km pod miastem. Jak to zorganizować? Myślimy coraz bardziej nad firmą, bo ciężko powiedzieć, ile by trwało samodzielne załatwienia tego wszystkiego. Jakie macie doświadczenia z przeprowadzkami?

    Obcasik
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Masz od razu namiar na sprawdzoną firmę i formularz do wyceny – [usunięto_link]
    Powiem ci to samo, co mówię wszystkim. Jeśli stać was na zlecenie przeprowadzki to absolutnie nie bierzcie pod uwagę opcji załatwiania tego samodzielnie. To fatalny pomysł. Przeprowadzka wymaga kilku osób sprawnych fizycznie, minium jednego dnia i dużego auta. Ma to sens?

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Możesz jeszcze raz podać adres? Albo ewentualnie wkleić go na PW?
    Bo chyba ci wycięło 😉

    Obcasik
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Dodaj sobie tylko kropkę w adres, bo to chyba z automatu wycina – 123przeprowadzki pl
    I ogólnie – traktuj załatwianie przeprowadzki na własną rękę, jako absolutną ostateczność.
    To nie ma sensu.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Ok, przed chwilą poszło zapytanie. Jeśli wycena będzie dosyć racjonalna, to nawet nie mam zamiaru szukać jakiejkolwiek innej opcji przeprowadzki. Wiem, wiem. Ostateczność. Małym busem to pewnie będzie minimum jakieś kilkanaście transportów.

    Obcasik
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Ile ci konkretnie napisali? Ale nawet jeśli to będzie nieco więcej niż zakładaliście, to naprawdę lepiej dołożyć i nie musieć się tym wszystkim kłopotać.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Tam jest jakieś info, żeby nie podawać kwot, więc odpuszczę, ale ogólnie wycena bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Spodziewałam się większej sumy – tym bardziej nie widzę sensu samodzielnego zajmowania się przeprowadzką. Będzie zlecone, ale jeszcze nie mamy ustalonej dokładnej daty. To zrobimy dopiero wtedy, kiedy wszystko będziemy mieli spakowane.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przeprowadzka do Poznania"

Przewiń na górę