przestroga dla kobiety która na siłe upiększa swoje ciało

  • Autor
    Odp.
  • jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    Był sobie człowiek dobry, mądry, ale bardzo brzydki.
    Namówiony przez przyjaciół, poddał się operacji plastycznej.
    Niestety, kiedy wychodził ze szpitala, wpadł pod ciężarówkę i zginął.
    Jego dusza powędrowała do nieba.
    Kiedy stanął przed obliczem Boga, zapytał z żalem:
    – Dlaczego mi to zrobiłeż Boże?-
    Wybacz, synu, ja cię po prostu nie poznałem.

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    Na stypie rozmawiają dwie przyjaciółki:
    – Bardzo ci, kochana, współczuję, że twój mąż tak nagle zmarł, ale jak to się włażciwie stało?
    – Włażciwie to nic takiego…
    W nocy zapalił nieoczekiwanie żwiatło i zobaczył mnie w maseczce upiększającej.

    strongwoman
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Widze że rozrywkowy z Ciebie facet 😆 😆

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    A tak na serio czy któraż z was zdecydowałaby się na operacje plastyczna??

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    A tak na serio czy któraż z was zdecydowałaby się na operacje plastyczna??

    jajajajaja

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    A co zmieniłbyż w sobie ❓ 😈

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    A co zmieniłbyż w sobie ❓ 😈

    hmmm wszystko 😆 😉

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Kubusiu…………WSZYSTKO????????????
    Dosłownie???? 😈

    adi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    hej dziewuszki 🙂 (faceci też) odkryłam fajne kosmetyki upiększające. Efekt najpózniej po kilku dniach. Polecam!!! Kapsułki i plastry kolagenowe firmy Soraya. Jak dla mnie rewelacja a przyznam że pyszczek to mam już troche do wymiany 🙂 Zanim oddacie się w ręce chirurgii – zaaplikujcie sobie ten specyfik. Może odwleczecie tym na pare lat operacje plastyczne 🙂

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    A co to daje? nie ma zmarszczek?? 🙄 😳

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    A co to daje? nie ma zmarszczek?? 🙄 😳

    Nie mów Mamba że Ty już musisz na zmarszczki uważać 😆 😆
    Tak jak większożć kremów kolagenowych działa na samym początku, a potem uzależnia i jeżeli się przestanie stosować to dopiero pyszczek jest do wymiany hihihihi

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    No nie jeszcze za młoda na to jestem, pewnie dlatego moja niewiedza w sprawie tych kosmetyków 😳 Ja jeszcze młodzież jestem, późna bo późna ale zawsze 😛

    adi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Użmiałam się troszeczkę z tych komentarzy 😀 i kurczę znów naraziłam się na kolejne zmarszczki mimiczne :D. Jak to? Że niby skóra się uzależnia??? To jak przestanę tego używać to będę wyglądać gorzej niż przed używaniem?? No wezcie to na „chłopski rozum” 🙂 Można najwyżej wyglądać nadal tak samo jak przed…. Człowiek sie przyzwyczaja do tej żwietlistej twarzy a jak specyfik przestaje działać to niestety – widzimy efekt przed aplikacją. A skoro to okazuje sie takim przerażającym widokiem to można sobie jedynie współczuć, że tak długo się z tym wyglądem dobrze człowiek czuł i uważał go za Ok. Róbta zresztą co chceta 😀 …i myżlcie co chceta 🙂

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Użmiałam się troszeczkę z tych komentarzy 😀 i kurczę znów naraziłam się na kolejne zmarszczki mimiczne :D. Jak to? Że niby skóra się uzależnia??? To jak przestanę tego używać to będę wyglądać gorzej niż przed używaniem?? No wezcie to na „chłopski rozum” 🙂 Można najwyżej wyglądać nadal tak samo jak przed…. Człowiek sie przyzwyczaja do tej żwietlistej twarzy a jak specyfik przestaje działać to niestety – widzimy efekt przed aplikacją. A skoro to okazuje sie takim przerażającym widokiem to można sobie jedynie współczuć, że tak długo się z tym wyglądem dobrze człowiek czuł i uważał go za Ok. Róbta zresztą co chceta 😀 …i myżlcie co chceta 🙂

    No wiesz ….ja nie jestem ani specjalistą ani dermatologiem (tym bardziej) ale taka panuje opinia o kremach kolagenowych i tym podobnych…..sam nie stosuję nic więc z własnego dożwiadczenia nie wiem. Może nie jestem już taki młody jak Mamba ale mam póki co tylko mimiczne hahahaha.
    Wiesz przy odchudzaniu też jest „efekt joja” i czasem przybierasz na wadze znacznie więcej niż przed………….

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    To wynika z faktu, że skóra się przyzwyczaja i przestaja wydzielać jakiż tam składnik odpowiedzialny za jej gładkożć. dajac skórze ten krem „rozleniwiamy ją” co powoduje po zaprzestaniu stosowania „efekt jojo-zmarszczkowy” 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " przestroga dla kobiety która na siłe upiększa swoje ciało"

Przewiń na górę