• Autor
    Odp.
  • 1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Ja piekę często ciasta i bardzo przypadły mi do gustu ekstrakty naturalne z serii „ze świata natury”. Mają zdrowy, prosty skład i wspaniale podkreślają smak i aromat wypieków.  🙂

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Kropelka a co to ??

    AgaB
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja z kolei jakiś czas temu odkryłam chrzan od Krakusa i teraz stosuję go jako dodatek do kanapek – smakuje świetnie i ma ciekawą konsystencję, z wiórkami chrzanowymi

    Figlarna
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Na co dzień używam tylko ziół i warzyw, np suszonej pietruszki – natki, koperku – zamrożonego i pieprzu, soli, papryki, estragonu, rozmarynu i w doniczkach tymianku, bazylii i mięty

    uula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    U mnie ostatnio króluje chili. Dodaję do wszystkiego i już nawet kupuję korniszony z chili od Krakusa. Są pyszne, kruche i mają wyrazisty smak

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Reddragon te ekstrakty to dodatki do ciast i deserów, nadają piękny aromat i smak wypiekom. Dla mnie są niezbędne przy pieczeniu ciast. Bardzo je lubię gdyż mają tylko naturalne składniki.
    Ostatnio odkryłam też z tej serii pastę waniliową z wanilii z Madagaskaru. W weekend będę testować, bo piekę sernik i babkę 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przyprawy"

Przewiń na górę