• Autor
    Odp.
  • vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    No to sie usmialam 😆 dziewczynko nie znasz mnie wiec lepiej zamilcz i dla twojej wiadomosci to nie chodze ani na solarium ani nie opalam sie na sloncu bo poprostu nie mam czasu a zdjecie jest takiego koloru poniewaz zostalo zrobione telefonem w sztucznym oswietleniu wiec stad te kolory. Tak strasznie się boje gdyby się parvati dowiedziała chyba cały mój żwiat legł by w gruzach 😆 😆 😆 coraz żmieszniej jest tutaj. A ty zamiast siedzieć na forum i bawić się w matke Terese lepiej wybierz się do ginekologa wyleczyć grzyba. Dziewczyno i przestań się czepiać masz jakież kompleksy?

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    @Józia wrote:

    Wiec shit up !

    halo WTF?? 😀

    @Józia wrote:

    A Ty vanilka125 jesteż fałszywa. Po Twoim zdjęciu widać, że raczej za wielu filtrów nie używasz i gdyby parvati się dowiedziała czym tak naprawdę się smarujesz przed solarą to tez wyzwałaby Cię od debili. Dobrze o tym wiesz, dlatego nie wypowiedzialaż się w temacie, bo sprzeciwiłabyż się parvatti więc postanowiłaż tylko zacząć konfrontacje z Assha żeby móc nadal być w sojuszu z parvati.

    masz rodzine w wojsku?? wyczuwam niezwykly zmysl strategiczny :p

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    @Józia wrote:

    nie wypowiedzialaż się w temacie, bo sprzeciwiłabyż się parvatti więc postanowiłaż tylko zacząć konfrontacje z Assha żeby móc nadal być w sojuszu z parvati.

    Ja Cie kręce.. 🙄 Wychodzi na to, że wszyscy którzy nie zgadzają się z Asshą, Józią, Mirabelka82 i jeszcze kilkoma innymi osobami trzymają sztamę z parvatii.. Cool. 😆

    Dziewczyny przestańcie bawić sie w knucie jakichż teorii spiskowych.. a zajmijcie wypowiadaniem na temat..

    A na temat.. skocz do jakiegoż solarium – niektóre prowadza sprzedaż takich kosmetyków. 😉

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    No co Ty nie wiedziałaż? 😆 przecież my nic innego nie robimy tylko spiskujemy przeciwko tym którzy do naszego gangu nie należą. 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Tiaa.. A iga i parvati to jedna i ta sama osoba..
    Hegemoniu, tygrysku, Onione, miszczu, vanilko, Warn.. macie ochote się „popodszywać” pod tego użytkownika.. Jak coż.. walcie żmiało 😈

    Ehh.. po prostu 🙄

    Wystarczy. Wracajcie do tematu ❗

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    A ty zamiast siedzieć na forum i bawić się w matke Terese lepiej wybierz się do ginekologa wyleczyć grzyba.

    😆 😆 Wypominaj, wypominaj, to najlepszy sposób na brak argumentów. No nie udowodnie ci tego, ale gołym okiem widać solare lub gruba maskę.

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    buahahahhaha nie musze nic udowadniac
    tak tak solara i do tego gruba maska 😆 😆 😆 😆 nie mam ochoty rozmawiać ani tłumaczyć się jakiejż zakompleksionej dziewczynce więc kończe dyskusje z Tobą.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    józia przypatrz sie otoczeniu na focie i wszystko jasne ;p

    spokojnie!! bez agresji!! :d

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Przecież nikt nie jest agresywny 😉 a wracając do tematu:

    Nie używam żadnych przyspieszaczy do opalania ponieważ się nie opalam ani na słońcu ani na solarium, zdarza mi się posmarować się balsamem brązującym, ale bardzo rzadko.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Wy tu gadu,gadu a trzeba strategie opracowac.Wkońcu sojusz mamy,nie? 😆 😆 😆

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Dokładnie musimy zrobić zlot i uknuć jakiż plan 😈 może mały zamach na józie 😈

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    WarnGirl o Tobie nie wspominałam.

    Teraz zdjęcie też masz w sztucznym żwietle tak? Z tyłu pada żółte,sztuczne żwiatło?:]
    A na twarzy widac maskę i opaleniznę. Zakompleksiona nie jestem. To, że cię krytukuję nie znaczy, że jestem zakompleksiona.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    niektorzy po prostu maja ciemniejsza karnacje i specjalnie nie musza sie starac zeby sie opalic – proste – szukasz na sile argumentu zeby komus udowodnic ze jest falszywy – czy vanilka ma jakis cel w tym zeby klamac?? placa jej za to?? ;p nie wiem po kij ktos mialby klamac na forum i to w tak przyziemnych sprawach

    ale kij

    najlepiej vanilka powiedz ze sypiasz w solarce i bedzie koniec gadki ;p

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    @iga81 wrote:


    Hegemoniu, tygrysku, Onione, miszczu, vanilko, Warn.. macie ochote się „popodszywać” pod tego użytkownika.. Jak coż.. walcie żmiało 😈

    o niczym innym nie marzę… przecież trzeba być kuul…

    dziwne tylko że dla niektórych wyznaczniki bycia kuul są doprawdy dziwaczne…

    sylwia90
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    proponuje nowy temat „kłótnie” 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " przyspieszacze"

Przewiń na górę