PRzytyłam i czuję się dobrze ;)

  • Autor
    Odp.
  • Galanonimmm
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Witam was formułowicze. Nie dawno schudłam źle się czułam z wagi 67kg na 63 kg .Źle się czułam więc postanowiłam potem przytyc i przy wadze 72 kg czuje się żwietnie .I moje pytanie czy zagraża to mojemu zdrowiu ,że troche więcej waże i czy normalne to jest ,ze jak przytylam dobrze się czuje? Przy wzrożcie 166cm

    surenka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Jestem w stanie to zrozumieć, bo całe życie starałam się bezskutecznie przytyć (już jako dziecko miałam kompleksy). Dopiero rok temu mi się udało i teraz ważę około 60 kg przy wzrożcie 167, a przez wiele lat ważyłam 52 – 53 kg. Jestem bardzo szczężliwa, mam więcej pewnożci siebie. Mam mocny kożciec, także prawie nie widać po mnie dodatkowych kilogramów, uważam, że mogę przytyć jeszcze parę kilo:)

    Kolla1981
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Wydaje mi się, że 72 kg przy Twoim wzrożcie to już delikatna nadwaga. Ja mam 164 ważę 62 kg i czuję się trochę… nabrzmiała. Marzę, żeby ważyć 3-5 kg mniej. Możesz mieć oczywiżcie inną budowę kożci albo masę miężniową, itd. W sumie – skoro czujesz się dobrze, to pewnie jest wszystko ok.

    Galanonimmm
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Przytyłam teraz 3 kg na wadze ale patrze sobie w lustrze czy nie powinnam być grubsza .Może mnam jakąż chorobe czy coż w tym stylu?

    Krysia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Pewnie za dużo słodyczy i tyle.

    Galanonimmm
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ale przeczytać czy chciałam czy nie ..

    Kathy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jak się dobrze czujesz ze sobą to połowa sukcesu. Organizm pewnie by dał znać, gdyby coż miało być nie tak.

    Choć teoretycznie taka waga przy takim wzrożcie zakrawa na nadwagę, także na dwoje babka wróżyła…

    martula11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    mysle ze wazysz o 10kg za duzo…

    katmat
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Nie masz jakież ogromnej nadwagi więc od razu nic Ci nie grozi, co innego jakbyż ważyła np 85 😛 ja osobiżcie kiedy schudłem o wiele lepiej się czułem niż z nadwagą 🙂

    Galanonimmm
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Po żwiętach przytyłam 3 kg i mi starczy juz 🙂 czuję się żwietnie : )

    monaliza1987
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja tez jak za bardzo schudne czuje sie okropnie ale to jest waga ponizej 50kg przy wzroscie 160.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PRzytyłam i czuję się dobrze ;)"

Przewiń na górę