• Autor
    Odp.
  • rafal_1987
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Czy uważacie, że choreografia do tej piosenki jest rasistowska?
    [usunięto_link]

    rafal_1987
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    up

    Kudlacz
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    .

    Nie, ale jest za to glupia.

    Chociaz sama nie wiem, skoro laski osmieszaja same siebie.
    Przeciez tego nie da sie sluchac.
    Ze stek bzdur wyrzucaja z ust to jeszcze zrozumiem, piosenki czesto maja glupie slowa, no ale przeciez one nie potrafia spiewac.

    Ale i tak obejrze sobie jeszcze raz, wylacze dzwiek, naciesze oczy widokiem 😉
    (Lasek oczywiscie, a nie „calosci widowiska”)

    .

    rafal_1987
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    bo mi tutaj chodzi o choreografię, a nie o piosenkę, która-jak większożć popowych piosenek-jest dożć niskich lotów.
    Choreografia jest jakaż taka femdomowa tutaj, a większożć tych tancerzy jest czarnoskórych, a dziewczyny są-jakby nie patrzeć- białe.
    Serio lubisz- jako dziewczyna- patrzeć na inne dziewczyny?

    Kudlacz
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    .

    Zartujesz?
    Kazda z nas lubi 🙂
    A ze zadko ktora sie przyznaje to juz inna historia 😉
    Porownujemy sie, chcemy byc tak samo ladne, albo widzimy ze jestesmy ladniejsze, takie tam babskie glupoty 🙂

    Na temat rasizmu mam wyjatkowo radykalne zdanie.

    Widzisz… z perspektywy kogos kto zyje w Polsce, kraju (jeszcze) ludzi bialych, a rzeczywistosc „ciemnoskora/kolorowa” zna tylko z filmow, teledyskow, tudziez czasami ze studiow (itp.), „ich” swiat jest taki sam jak nasz.
    Przypisujemy innym nacjom to co sami mamy w glowach, to co sami wyssalismy z mlekiem naszych matek.
    Na zasadzie: usmiech osoby z ktora rozmawiamy odbieramy tak jak nasz wlasny… skoro nasz jest szczery to przeciez jej/jego tez…

    Tyle, ze to jest nieprawda.

    Tak jak Chinczycy sa cisi, pokorni, szanuja starszych i nawet najgorszy ich plebs jest dobrze wychowany…
    Tak murzyni, czy tez pakole (nie mylic z Hindusami, ktorzy sa jeszcze inni) sa jako nacje brudasami i zlodziejami, ktorzy uwazaja ze wszystko im sie nalezy.
    Z „radosnym” usmiechem na twarzy wbija Ci noz w brzuch i patrzac w oczy powiedza, ze przeciez nie mial innego wyjscia skoro nie chciales sam oddac mu portwela.

    PRZEPRASZAM POJEDYNCZE OSOBY, KTORE MOJA WYPOWIEDZ WRZUCA DO TEGO SAMEGO WORKA, NIE WSZYSCY JESTESMY TACYSAMI I „ONI” ROWNIEZ NIE SA.
    Ale ja nie mowie o jednostkach, mowie ogolnie.

    Popatrzmy na statystyki policyjne w krajach zmagajacych sie juz z problemem tego rodzaju „emigracji”, w ktorych murzyni bija wszelkie rekordy przestepstw (zabojstwa, gwalty, wlamania), a pakole w nieplaceniu naleznej pensji i pedofilii.

    W Niemczech i Francji sa juz cale dzielnice w ktorych „dostaniesz w morde” za bialy kolor skory.
    Biale dzieci sa przesladowane w klasach w ktorych jest chocby tylko 15% Turkow (Niemcy).
    W Danii, w miescie Kokkedal, radni wydali kupe kasy na swieto muzulmanskie zwiazane z zakonczeniem ramadanu (o ile dobrze pamietam okolo 10 tysiecy euro) a na choinke, swieto nota bene tubylcow, oswiadczyli ze nie maja kasy (chodzilo o sume okolo 1 tysiaca euro), a to jest przeciez tylko jeden z wielu przykladow.

    Prosze, zanim wezmiesz w obrone jakiegos „biednego murzynka” z wielkimi smutnymi oczkami, rozejrzyj sie po swiecie, poczytaj o problemach tego typu, bo to nie jest film, ani „sliczne zdjecie reklamowe”, to sie dzieje naprawde, „tu i teraz”.

    Wiec jeszcze raz: ten teledysk bylby mniej rasistowski, gdyby wszyscy faceci byli biali?
    Nie sadze.
    Teledysk jak teledysk, niech sie w koncu murzyni i pakole przestana ostrzeliwac swoim kolorem skory bo jest to po prostu niegrzeczne.

    Ja jestem ateistka, ale mimo wszystko blizsza mi jest katolicka swoboda niz chusta na twarzy, zakaz obcasow i zgodne z Koranem lanie od meza za to ze smialam miec inne zdanie niz on.

    .

    rafal_1987
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    ale napisałaż elaborat…
    Wyczytałem w jakimż wątku, że lubisz dominować w łóżku, więc konwencja tej choreografii powinna Ci przypażć do gustu.
    Jest w końcu dożć femdomowa…

    Kudlacz
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ale napisałaż elaborat…
    Wyczytałem w jakimż wątku, że lubisz dominować w łóżku, więc konwencja tej choreografii powinna Ci przypażć do gustu.
    Jest w końcu dożć femdomowa…

    Dominacja, wedlug mnie, nie polega na przebieraniu sie w sztuczne skory i udawaniu groznej kocicy.
    Seks, jakby na niego nie patrzec, jest slodka gra miedzy dwojgiem ludzi, a tam gdzie konczy sie szerokopojeta prawda, tam zaczyna sie banal.

    Dominacja w lozku rodzi sie z sily charakteru, pewnosci siebie (w dobrym znaczeniu) i przede wszystkim zawiera w sobie szacunek (rowniez w stosunku do pragnien partnera 😉 ).

    Na tym teledysku widze kobiety, ktore chca udowodnic swoj seksapil i sile, czego przeciez nie musialyby robic gdyby naprawde takie byly.
    Ktora z kobiet musi udowadniac swa plec, seksapil i takie tam? hmmm
    Czasami („nieswiadomie”) niektore kobiety potrafia taaak zakrecic facetom w glowach tylkiem… ze ech 😉
    A inne… inne nieudolnie probuja pokazac cos czego w sobie nie maja.
    Mi sie to po prostu nie podoba i tyle.

    Wedlug mnie, teledysk, zabraklo im fantazji i talentu.
    „Prawie” to samo zaspiewane dobrze i z odrobina humoru mogloby byc dobre.
    A tak, no coz, ode mnie dostaja troje (zdaja dzieki zajebistym figurom 😉 no az milo patrzec, pomimo zakrytych uszu).

    Widzisz, prawde widac na pierwszy rzut oka.
    A ludzie zbyt czesto chca byc kims innym, zbyt czesto udaja.

    Po co?
    A cholera wie.

    rafal_1987
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    zgadzam się z tym co napisałaż na temat dominacji.
    Mi też do tego nie jest potrzebne, żeby dziewczyna była ubrana w lateks czy skórę.
    Wystarczą zwykłe dżinsy, nie muszą być obcasy ( może być boso) i jak ma dominację w sobie, to i tak potrafi zakręcić w głowie facetowi tyłeczkiem ( jak to fajnie napisałaż).
    Mi dziewczyna zakręciła w głowie nie tylko tyłeczkiem, ale i nogami, stopami ( mój fetysz).
    I jedynym moim pragnieniem była ją wielbić.
    Życzę Ci takich przeżyć…

    rafal_1987
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    marysia: pojechałem po bandzie? Mogłabyż wyjażnić, o co chodzi? Że dziewczyna potrafi zakręcić w głowie to chyba dożć normalne.
    A co do dziewczyny, to od roku jestem sam…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " rasistowska?"

Przewiń na górę