• Autor
    Odp.
  • Demdi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Hej, mam pytanie 😉
    Czy oprócz mnie któraż z Was nie skubie sobie brwi?
    Mam ciemną karnację, kruczoczarne włosy i czarne brwi. Kiedyż zaczęłam skubać bo uważałam, że mam zbyt duże, grube i szpecą mi twarz. Wkońcu zrozumiałam, że natura jest najpiękniejsza i przestałam. Uważam, że moje brwi są bardzo oryginalne i wręcz nadają twarzy uroku.
    Teraz jest moda na regulowanie, podnoszenie łuku brwiowego, ale moim zdaniem to jest niepotrzebne! Przecież jesteżmy piękne bez tego! 😀

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja jakoż do 16 roku tak do końca nie regulowałam brwi.. ale teraz jakoż nie wyobrażam sobie bez regulacji 😛

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja tez reguuje sobie nie wyobrazam sobie miec takich krzaków:PP

    mi sie one nie podobaja

    ag_
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    to tak jak ja. nie moge na siebie patrzec gdy odrastaja mi brwi 😉 a moze tu juz kwestia przyzwyczajenia?

    Tweety
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    ja też reguluję, choć krzaków niestety nie mam

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja skubię brwi od podstawówki 🙂 Mam bardzo cieniutkie już,ale raczej nic z tym nie da się zrobić,bo przeciez nie będę „zapuszczać” brwi 😆 Myslę,że naturalne brwi są najładniejsze(ale zawsze warto je skubnąć troszkę,coby nie było takich pojedyńczych włosków).Teraz własnie w modzie są naturalne,grube brwi 😀

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja nie wyobrazam sobie nie miec wyregulowanyvch brwi! 😯 Mam jasne brwi, ale mimo wszystko wkurzaja mnie takie pojedyncze wloski…. Codziennie je sobie wyskubuje, zeby jakos wygladac 😉

    agnieszka-m
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Nie wiem czy z mody czy z potrzeby, robię to i już, moim zdaniem dodaje to uroku. Jednak jest sporo kobiet które tego nie robią . Chyba nie warto wyrywać włosków tylko dla trendu, niektóre brwi wyglądają lepiej bez regulacji. Szczególnie jeżli są one tylko dadatkiem do ładnych oczu. To już musisz sama ocenić z jakimi czujesz się lepiej.

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    ja mialam bardzo krzaczaste,i teraz depiluje caly czas,ale moj chlopak mowi ze lepsze byly te wczesniejsze bez wyrywania:)

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    ja tylko reguluje linie, bo moje sa naturalnie piekne i nie potrzebuja jakis duzych zmian:)

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    Ja tam swoje reguluje, ale ja mam czarne, grube i krzaczaste. wydaje mi sie ze naturalne to nigdy tak idealnie nie wygladaja , troszke mozna skubnac, ale faktycznie teraz jest moda na grube brwi. Niestety nie kazdemu takie pasuja. Zreszta najwazniejsze zebys to Ty sie czula dobrze i tyle 🙂 Pozdrawiam

    kredka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    ja wyskubuję tylko odrobinę, np u nasady nosa, ale niecierpię tego i unikam jeżli mogę ;p tak po najniższej lini oporu ;p

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    ja również reguluje sobie brwi ale delikatnie bo mam jasne. Zazwyczaj do każdego makijażu muszę je przyciemnić 😆

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Zazwyczaj do każdego makijażu muszę je przyciemnić 😆

    To tak jak ja. Bo inaczej ich nie widac 😉

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Uważam, że zadbana kobieta musi mieć wyregulowane brwi. Pojedyncze włoski wyglądają okropnie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Regulacja brwi"

Przewiń na górę