• Autor
    Odp.
  • Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Optymistki. Wy tez czesto miewacie smutne chwile. ale relax to jest cos, co czesto pomaga nam odzyskac humor i.. kondycje.
    Sposobw jest wiele. Jedni ida na spacer, inni jedza duzo slodyczy. A wy? Moze macie jakies oryginalne pomysly?

    Ostatnio wzielam cieplą kompiel i postawilam sobie obok talerz z czekoladowymi przysmakami. światlo zapalilam tylko jedno (takie lekkie) i.. po godzinie bylam jak nowonarodzona!

    lubie tez te cale „przygotowanie” do „poprawiania sobie humoru” tj. robic herbatki z melisy, okrywac sie cieplym kocem, udawac, ze czytam ksiazke (bo w stanie przygnebienia nie jestem w stanie na niczym sie skupic)

    mam tez w szafce likier. jak polecą łzy, nalewam sobie troche slodkosci i delektuje sie smakiem

    a co najbardziej pomaga? jak juz jest naprawde zle to.. sposob nie jest oryginalny.
    usiążć po ciemku, wlaczyc glosna muzyke i zapalić. wtedy żar i dym papierosów dziala na myslenie.. i pomaga.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    alez sposob na zly nastroj jest bardzo prosty!!
    kroki po kolei:
    1. Browczyk
    2. Dobra muzyka (Reggae albo jakis baunsujacy hip-hop z pozytywnym przekazem)
    3. Gdy juz stworzylismy nastroj nalezy zabrac sie za zajecie glowne czyli poczytac posty twojejczarnulki (jezeli jest bardzo zle to mozna sie wdac w dyskusje)

    POLEPSZENIE HUMORU GWARANTOWANE!!

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Kiedy nie mam humoru to poprostu nie mam i żadna magiczna siła mi go nie poprawi…poprostu idę spać

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    alez sposob na zly nastroj jest bardzo prosty!!
    kroki po kolei:
    1. Browczyk
    2. Dobra muzyka (Reggae albo jakis baunsujacy hip-hop z pozytywnym przekazem)
    3. Gdy juz stworzylismy nastroj nalezy zabrac sie za zajecie glowne czyli poczytac posty twojejczarnulki (jezeli jest bardzo zle to mozna sie wdac w dyskusje)

    POLEPSZENIE HUMORU GWARANTOWANE!!

    hihihihihihihihihi

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    „hihihi” napewno poprawi mi humor, będę o tym pamiętać w chwilach jestennej handry :):)

    a tak to zazwyczaj dobre ciepła kąpiel przy żwiecach do tego dobre wino – atmosfera od razu robi się cieplejsza i mniej smutna…

    zxcvbnm
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Chwila czasu dla siebie, na rozmyslenia, na dobra herbate z ciastkami, napisanie maila do znajomych, ladna pogoda za oknem:)

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    A czy Panie i Pan Miszcz zapomnialy o bardzo relaksujacym chlodnym prysznicu? Nie ma to jak prysznic na zmeczenie i na stres. Zmywa wszystko.

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    wg mnie najlepszym sposobem na relaks jest skupienie uwagi na wykonywaniu jakiegoż „zadania” (tak to nazwijmy). dla mnie jest to np. taniec – skupiam sie na krokach, chodzenie po gorach – najlepiej nadają się do tego trudniejsze miejsca, w których trzeba skupić uwagę na każdym ruchu, wspinaczka. Jednym słowem wszystko to co wymaga skupienia, a co za tym idzie oderwania myżli od problemów. Dodatkowo intensywny wysiłek podnosi poziom endorfin, dotlenia, a to bez wątpienia prowadzi do poprawy nastroju.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    ja też lubię robić zdjęcia. jak mam zły dzień i dopada mnie pustka, to wsiadam w auto i jadę gdzież w fajne miejsce i robię fotki. czasem zabieram też jakąż kumpelę i wygłupiamy się robiąc sobie nawzajem fotki 😛

    pollyanja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Moje cudowne sposoby to :

    – włączenie ulubionej muzyki
    – coż co pomoże nam wyładować negatywne emocje np: żywiołowy taniec, jogging, albo poboksowanie w worek treningowy
    – spacer
    – towarzystwo kogoż kto samą obecnożcią poprawia nam humor
    😀

    katarinaa87
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Moje sposoby na relax to:
    rower!!!! – przede wszystkim
    rozmowa z przyjacielem
    dobra muzyka
    jazda samochodem
    szaleństwo w Internecie na naszym ulubionym forum [usunięto_link] lub rozkminki rodzinne na [usunięto_link]

    KOLEJNOśĆ DOWOLNA:)

    KlaraK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Brak humoru raz w miesiącu gwarantowany;) ale wtedy staram się nikogo sobą nie zamęczać 😛
    Wtedy najczężciej pomaga sen :), sprzątanie :), prysznic 🙂 i na końcu rozmowa z przyjaciółką 🙂 i znowu wraca dobry humorek 😉

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    muzyka (teraz np. slucham angeli gheorghiu- 'misterium”) , spotkanie z pozytywnymi ludzmi, czytanie optymistycznych i pozytywnych ksiazek (teraz np. czytam „chate” younga- cos niesamowitego!), czasem pozytywny film (np. „alternatywy 4;)

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    Moim sposobem na relaks jest chwila spokoju ( tak koło 15 min ) a potem zabawa z córką,bo uwiężcie mi,nic tak nie relaksuje i nie poprawia humoru jak smiech dziecka:):)

    kingston
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 124
    • Zapaleniec

    Sen, sen i jeszcze raz sen.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " RELAX"

Przewiń na górę