• Autor
    Odp.
  • [email protected]
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Njaskuteczniejszym kosmetykiem jest produkt Herbalife: Body Buffing Scrub.Polecam!

    Modyfikacja
    I.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    a w jakiej cenie jest ten produkt?

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    86,28 zł , 200 ml.Dobrze jest jak stosuje sie go również z kremem odżywczym: Body Contouring Creme,ale niekoniecznie.Bo stosowanie tamtego daje i tak super efekt.Wypróbowany został przez moja siostre która pozbyła sie tej wstrętnej przypadłożci po kilku latach.
    Jak na taki produkt cena nie jest wysoka.Jest wiele kosmetyków tanich na które wydaje sie więcej pieniędzy niz na ten i nie daja efektu.Pozdrawiam

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    a dajesz gwarancje ze schudne na tym? co jesli nie? a wydam kupe kasy?

    cocalola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    ja tego uzywalam i wcale nie dalo zadnych efektow. Robi sobie pani reklame a tak chyba nie wolno.

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    za taka cene juz bym wolala sobie kupic krem z vichy

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    a propo 😡 vichy nie polecam cellulit mialam i mam a smarowalam sie rok trzeba go od srodka zabic a co:)

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    blue moon co polecasz?

    Marta7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    kremy czy chociazby wspomniany Body Buffing Scrub to nie żrodek odchudzający i nawet jeżli cellulit się zmniejszy, zniknie, to waga nie spadnie, a jesli nadwaga jest to nawet najlepsze żrodki nie pomogą.

    vichy to firma z dużo niższej półki niż herbalife.

    jesli ma się problem i zależy komuż na tym by go rozwiązać, to cena akurat jest tutaj najmniej istotna.

    najlepszy na cellulit jest prócz diety odchudzającej suplement herbalife cellulos [niestety w Polsce niedostępny] plus włażnie dodatkowo Body buffing scrub.

    pozdrawiam

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    @blue moon wrote:

    a propo 😡 vichy nie polecam cellulit mialam i mam a smarowalam sie rok trzeba go od srodka zabic a co:)

    na mnie vichy tez nie zadzialalo wole atakowac moja pomarancze od srodka!

    Sabina583
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Najlepsza jest dorba dieta i karmienie piersią:) mi pomogło

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    spray TOŁPA jest the best. Kosztuje jakież 60 zł i widzisz efekty… Żadnych herba cos tam, vichy czy avonów – strata kasy

    Amavelle23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    te produkty herbalife to żciema. wydałam na suplementację ponad 700zł ,stosowałam się do zaleceń i d***..;/ nie polecam, szkoda słow

    karolinka_24
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Prawie 90 zł za Herbalife to raczej lekka przesada. Nie wypowiadam się na temat efektów bo nigdy nie stosowałam.
    Ja mam sprawdzony zestaw. Stosuję już trzeci miesiąc i efekty są naprawdę widoczne. Używam zestawu Lipo Control. Składa się z balsamu, tabletek i masażera. Uważam, że takie kompleksowe działanie jest najlepsze bo działamy na zewnętrzne warstwy skóry oraz „od wewnątrz” 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Rewelacja!!!"

Przewiń na górę