Róż do policzków – jaki kolor do brązowych włosów?

  • Autor
    Odp.
  • anake
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Chciałam poradzić się w kwestii doboru kolorystyki różu do policzków 🙂

    Mam brązowe włosy, farbowane – nie jest to ciemny brąz prawie czarny, zwykły żredni brązowy kolor ze złotym połyskiem. Na co dzień jednym z podstawowych kosmetyków jakich używam jest róż do policzków. Do tej pory używałam różowo-brązowego. Teraz się kończy i muszę kupić nowy. Widziałam że są różne kolory – brązowe, bardziej pomarańczowe, mocne róże, czerwone nawet – jaki będzie pasowal do mnie? Karnację mam jasną.

    konnabiegunach
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Może słynny róż Bourjois odcień 95?

    apc-Cosmetics.com
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Ten odcień różu napewno byłby bardzo dobry i możesz żmiało spróbować. Jeżeli możesz to wstaw też swoje zdjęcie,wtedy łatwiej będzie cokolwiek doradzić.

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    tyle ze jeszcze wazne jaki masz kolor oczu i cieni na powiece oraz szminki…

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Uważam, że zdecydowanie najlepszy róż do policzków to Zestaw Róży do policzków Ikos Egyptische Erde. Możesz znać producenta z kremów brązujących, ale posiada on także i różne. Nadaje skórze delikatnego blasku. Będziesz wyglądała super!

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    A może bronzer??? Teraz jest lato, pewnie masz trochę buzię opaloną, więc moim zdaniem powinnaż podkreżlić nim kożci policzkowe. Osobiżcie bardzo lubię bronzery ze złotymi drobinkami na lato.

    Strawberry
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja też mam brązowe włosy i aktualnie używam różu ………….. w odcieniu nr 10. On jest różowy, ale ma taką nutkę cieplejszego odcienia (jakby brzoskwinia). Mam jasną cerę i uważam, że ten mi akurat pasuje. Twarz jest „ocieplona”, nie wygląda na zmęczoną.

    SalonMagia_eu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Polecam Ci jażniejsze róże. Też mam ciemne włosy, ale mam zrobione ombre więc trochę inaczej to wygląda. Jasny róż bardzo ładnie ożywi twarz. Dzięki niemu będziesz wyglądała na wypoczętą. Nie wybieraj ciemnych bo one tylko postarzają a buzia wygląda na zmęczoną i na dodatek jak ktoż nie umie dobrze go nakładać to tworzą się nieestetyczne placki na twarzy.

    kolorove
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Coż w kolorze jasnego różu, ciemne bardzo postarzają i mało komu pasują. Ewentualnie może być odcień brzoskwiniowy, ale to już zależy od koloru oczu i makijażu

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Róż do policzków – jaki kolor do brązowych włosów?"

Przewiń na górę