rozmowa o seksie z parnetrem

  • Autor
    Odp.
  • Katarzyna345
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Jak w temacie.. Rozmawiacie o seksie z partnerem? U nas nie m tematu jakby nie istniał, a w trakcie tez milczymi i nawet nie patrzymy sobie w oczy. A ja bym chciała poświntuszyć. Nie wiem czy to problem czy ja wymyslam.

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Jak się poznaliśmy na portalu randmowym to po kilku miesiącach rozmawialiśmy i było fajnie. Potem wyszedł problem, że on lubi świńtuszyć, ale nie ma odwagi, żeby na żywo o tym mówić.

    Robi głupkowate miny i zaczyna się czerwienić. Żenujące, bo niby dorosły facet (26l) a reakcje chłopca z 4 klasy kiedy pierwszy raz pani na biologii pokazuje ptaszka…

    ela12
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja nie mam problemu. My z moim Grześkiem to otwarcie mówimy co chcemy. Musicie się dziewczyny przełamać.

    Katarzyna345
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    No ale jak zaczynasz takie rozmowy? chyba kobiecie nie wypada….

    ela12
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Katarzyna345 jak wstydzisz sie mowic otwarcie, to wloz cos ekstra na siebie i sam bedzie wiedzial co robic

     

    PinkKarmel
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Ja tak samo rozmawiam ze swoimi partnerami o seksie… nie widzę powodu by ukrywac takie tematy 🙂

    Katarzyna345
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ela… ale ja wlasnie nie lubie seksi fatałaszków. chodzi o to ze chce w miescu publicznym itp a on jakos nie wykazuje checi. WIdze ze ty jestes rozpustna 🙂

    ela12
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Katarzyna to zmien partnera jak ten cie nie zapokaja. I tak go pewnie zdradzisz jak nie wytrzymasz cisnienia

     

    Katarzyna345
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    aha zdradze go z takiego powodu? wspólczuje twojemu męzowi a tobie myslenia… no comment

    ela12
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Odpowiedź została zgłoszona za nieprawidłową treść.

    Chciałam pomoc, a ty taka… to radzcie sobie sami

    Vicky11
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Hmm myślę, że seks powinien być spontaniczny i takie „rozmowy” mogą trochę zepsuć nastrój… jest na nie miejsce w łóżku, możesz poprosić ukochanego żeby zrobił coś, na co masz ochotę, seksownym głosem i zobacz jak zareaguje. Może to go nawet podnieci, że tak przejmujesz inicjatywę.

    Ale poza łóżkiem… przy kawce i herbatce i bez podniecenia… jakoś tego nie widzę 😀

    Magdaaa8
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Wydaje mi się, że rozmowa taka nie powinna być problematyczna chociaż wiadomo, że temat jest dość prywatny. Osobiście uważam, że warto pogadać ze specjalistą jeśli mamy z tym trudność, albo w niektórych sytuacjach iść nawet z partnerem na takie spotkanie! Osobiście polecam p. Lesye albo p. Marie z Centrum Zmiany w Życiu. Świetne specjalistki!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " rozmowa o seksie z parnetrem"

Przewiń na górę