Rozwód,uzasadnienie wyroku,apelacja.

  • Autor
    Odp.
  • Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Mógłby się skarżyć gdyby wnioskował o wyroku wskazującym winę któreż ze stron. Piszesz, że wyrok zapadł bez orzekania o winie.
    Czy facet stawi się na rozprawie? I o co wnioskowali? Bo jak chcieli rozwodu i mąż się stawił na rozprawie, przy czym nie chcieli orzekania o winie to wydaje mi się, że może się odwoływać ale bez powodzenia.
    Opłaty za postępowanie sądowe byłyby wtedy uzależnione od wyroku bądź sąd wskazuje kto ma je ponieżć. Nie jestem prawnikiem.

    kasia123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    najlepiej udać sie do adwokata w tej kwestii, nie ma co gdybac

    ona-88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    jesili chodzi o skomplikowane rozwody to satnowczo radze isc do adwokata, aj bylam w kancelarii Brykczyńskich i wcale nie wzieli tak duzo za porade, a dzieku temu sprawa poszla gladko i bez dod. probelmow

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    facet uważam powinien zawsze zapłacić za dziecko – i tym się nie przejmuj Kochanie….

    co innego wina – często to kobiety po prostu są winne całego tego zamieszania 🙄
    i w dodatku wmawiają dziecku, że tatuż ich nie kocha, a to wierutne kłamstwOOO 👿

    stalowaa56
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ciekawe..

    aannaajaszak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Bo zazwyczaj faceci mowia ze tak kochaja dzieci a na ich oczach krzywdza najwazniejsza osobe w ich zyciu…

    Klementynka473
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    dokładnie…

    Izka3008
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Moim zdaniem rozwód t ciężkie przeżycie dla każdej ze stron- nawet ten za porozumieniem i warto mieć wtedy przy sobie prawnika, który zadba o nasze „interesy”. Ze swojej strony mogę polecić kancelarię JST i Panią Iwonę Sztubecką – doświadczona, empatyczna i służąca dobrą radą.

    Zuzanna Fiałko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja również korzystałam z usług tej kancelarii, co prawda w innej sprawie niż rozwód ale też byłam bardzo zadowolona ze współpracy. Mnie akurat pomocą służył pan Tomasz, bardzo rzetelnie podszedł do całej sytuacji a jego doświadczenie okazało się niezwykle pomocne!

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    A w jakim mieście jest ta kancelaria? To chyba ma duże znaczenie. Nie wyobrażam, żeby ktoś się rozwodził z prawnikiem z drugiego końca Polski. Ja mieszkam niedaleko Poznania, więc w Poznaniu toczyła się moja sprawa rozwodowa, dlatego wynajęłam mec. z tego miasta. Zaufałam pani Agacie Koschel, bo już na pierwszym spotkaniu zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Serdeczna i miła osoba, która zna się na rzeczy i kiedy trzeba być konkretnym taka właśnie jest. Dzięki niej dzieci są ze mną, a mąż płaci alimenty w wysokości takiej o jaką walczyłam.

    Wiktoria Baran
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Dla mnie rozwód= prawnik. Nie wyobrażam sobie p****ść przez taką sprawę bez wsparcia prawnego. JA też znam kancelarię JST- jest z Warszawy. Korzystałam z ich usług i mogę polecić ich z czystym sumieniem. Rzeczowi, doświadczeni i pomocni prawnicy świetne zajmą się każdą sprawą i możliwie jak najbardziej ją ułatwią.

    andromeda
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 4
    • Bywalec

    Moim zdaniem do każdego rozwodu należy wziąć do pomocy prawnika. Nie wyobrażam sobie innej opcji, patrząc na rozwiedzione i zwaśnione pary znajomych. Większość z nich korzystała z pomocy Legaleo – Kancelarii Wojas Pawlak i powiem szczerze, że świetnie na tym wyszli. Prawnicy mają dużą wiedzę i doświadczenie, a także doskonale radzą sobie w naprawdę trudnych sprawach.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Rozwód,uzasadnienie wyroku,apelacja."

Przewiń na górę