• Autor
    Odp.
  • ciotka_waliwandrova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    My to poloneza mamy ale nie lubię bo często się psuje. Na jakież rodzinne wczasy to jak duże i tanie auto to żuk jest. Pakowny, wygodny, materace położyć można. Nie to co te zachodnie.

    MieRa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    Ja mam Peugeota 206 i jestem na chwilę obecną zadowolona – szczególnie za to, że mało miejsca zajmuje, co w mieżcie jest bardzo istotne 😛

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja mam Peugeota 206 i jestem na chwilę obecną zadowolona – szczególnie za to, że mało miejsca zajmuje, co w mieżcie jest bardzo istotne 😛

    dobre, MierCiu 😉

    ja zaż cholernie lubię Porsche 😉 no i Ferrrari

    wow! 😯

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    A ja lubię duże samochody 🙂 Marzy mi się Audi Q7.
    Bardziej realnie jakis Golf 5:):)

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    też lubię duże auta, mamy w fimie isuzu d-maxa i taką furą super się jeździ! Nie straszne mu pola czy łąki, robimy sobie czasami wycieczki tym pickupem i jak ktoż lubi jazdę terenową to polecam się przejechać, wrażenia niezapomniane

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Nie jechałam nigdy takim autem.

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Duże samochody dają poczucie bezpieczeństwa.

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    I są pakowne , na wakacje idealne.

    panta rhei
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Podobają mi się większe samochody typu nissan qashqai, ale mam skodę octavię. Trochę już ma latek i niekiedy zaczyna być trochę „marudna”. Ostatnio we Wrocławiu mialam małą przygodę z autem, na szczężcie szybka interwencja [usunięto_link] pozwoliła mi pojechać dalej bez przeszkód 🙂

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    mi się strasznie audice podobają..

    Mariola Obszańska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Mi się bardzo podoba mazda cx-3, zgrabne auto, id razu wpada w oko, jeźdzłam i w środku bardzo wygodnie, dużo miejsca, bagażnik też spory, spalanie na bardzo dobrym poziomie i niska emisja co2, na to też warto zwracac uwagę kupując auto

    Erika Li
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Nie mam ulubionej marki samochodu. Staram się odnaleźć w każdym samochodzie coś dobrego. Podobają mi się samochody sportowe i luksusowe.

    dony
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Mnie również podobają się luksusowe marki, np. takie jakie są dostępne w ofercie na Autorawicki.pl. Jeśli maiłbym wybierać, to zdecydowałbym się na BMW albo Audi. 🙂

    Maggus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    A korzystacie też z jakiś gadżetów czy akcesoriów samochodowych? Na przykład kamerek? Widzę że teraz coraz więcej osób z nich korzysta i sama mam na oku Xblitz Dual Core – na przód i tył ten model.

    Cortina
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Marzy mi sie mini roadster 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " SAMOCHODY-jakie lubicie?:)"

Przewiń na górę