Samoopalaczem w zimie

  • Autor
    Odp.
  • Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Czy totalną głupotą będzie użycie samoopalacza w zimie ?
    Jeżli nie to jaki konkretnie kosmetyk doradzacie ?
    Jakiż delikatny samoopalacz ?

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Kiedyż stosowałam samoopalacz przed pewną imprezą, na której kreacja wymagała opalenizny. Ale był to drogi samoopalacz. Z tego co się orientuje, laski kupujące garniery i nie garniery z pomarańczową cerą i zaciekami nie wyglądają korzystnie. Ja odradzałabym samoopalacz, jeżli zamierzasz zapłacić za niego mniej niż 70, minimum 50 zł. Ewentualnie wchodzą w gre jeszcze balsamy brązujące. Ale z nimi wbrew pozorom też trzeba uważać. Moja koleżanka smarowała się takim przez kilka dni rano i wieczorem i w rezultacie wyglądała jak po tanim samoopalaczu.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja używam samoopalacza z Kolastyny.Mogę go szczerze polecić gdyż nie zostawia żadnych smug,zacieków czy niepożądanego koloru 😉

    Czemu głupotą ma być używanie tego kosmetyku w zimie?? Głupotą jest smarowanie się samoopalaczem w lecie,kiedy naturalną opaleniznę można mieć od ręki 😉

    tutka13
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 48
    • Bywalec

    Też używam samoopalacza z Kolastyny 🙂 jest idealny jeżeli chodzi o tego typu kosmetyki.
    Odradzam samoopalacz z Johnson & Johnson. Jest beznadziejny! Obojętnie jak się nim posmarujecie – zawsze są ohydne plamy.
    W zimie można się smarować takimi kosmetykami jak się chce mieć fajną opaleniznę 🙂 dodatkowo skóra jest miękka i miła w dotyku. A zjawisko suchej skóry bardzo często występuje w zimie.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Dzięki dziewczyny 🙂
    Jutro cisnę do Rossmana to poszperam bo półeczkach za dobrym samoopalaczem 🙂

    kociak84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    A jaki zapach ma Kolastyna? Bo niektóre balsamy czy samoopalacze sa ochydne 🙁

    tutka13
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 48
    • Bywalec

    Ładny 🙂 mi się osobiżcie podoba. Nie używałam jeszcze nigdy kosmetyków, które źle pachną. Może są i takie, ale pewnie mało popularne .

    cassandras
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Ja używam od czasu do czasu (często mi się nie chcę;) ) balsamu brązującego Dove, ale jak tak chwalicie tą Kolastyne to spróbuję:)

    mariwhite
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Cóz, ryzykowne, ehhehehe, ja zawsze miałam plamy po samoopalaczach :/

    alexis86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Zależy … Ja np. nie używam samoopalaczy, bo raz, że zostają plamy, a dwa, moim zdaniem widać, że ktos jest posmarowany samoopalczem. Wolę jakiż balsam lekko brązujący do jasnej karnacji, np. Dove czy Nivea. 🙂 pozdrawiam

    suonko82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja korzystam z balsamu brązującego od ponad przeszło roku , moim faworytem jest ziaja o nazwie balsam brązujący relaksujący, ładny zapach zero zacieków i same pochwały jaka ładną opaleniznę mam, choć jest już październik. Korzystam z niego raz na 3 dni i żadne zacieki mi się nie tworzą.
    Wczeżniej byłam w posiadaniu Dove, niestety nie najlepiej go wspominam.

    panijadzia1122
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A ja nie polecam. No chyba ze ktos lubi plamki itd.

    EwaEwka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Ja najczężciej sięgam po balsam brązujący Lirene i jestem zadowolona, nie miałam z nim problemów.

    kurteczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    a nie barwił Ci pożcieli ?

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    I bielizny przede wszystkim?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Samoopalaczem w zimie"

Przewiń na górę