Savoir-vivre nowoczesnej kobiety

  • Autor
    Odp.
  • Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    jednym krotkim zdaniem. Sranie w banie =)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Phi,ja tam wiem jak się zachować w „nadętym” towarzystwie więc ksiązek na ten temat nie potrzebuję 🙂 A wdzięk?Hmmm rodzina zawsze mi powtarza,że jestem „przefajna” kiedy tak wymachuję rekami,kiedy cos opowiadam 😆 i może nie siadam na krzesle z pełną gracją(ja wogole nie siadam-ja opadam na krzesło z impetem) i wogóle nie mam wdzięcznych ruchów,ale myslę,ze obijanie sie o futryne tez ma jakis urok 😀 😀 😀

    devilia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    bez przesady 🙂 tak naprawdę nie trzeba wiele żeby być pewnym, ze się dobrze człowiek zachowuje. i bez książek to widać. a jeżli ktoż będzie koniecznie potrzebował się dowiedzieć jak poustawiać nikomu niepotrzebne widelczyki na stole i potem nimi jeżć w odpowiedni sposób, to sobie w Internecie znajdzie 😉

    damian3karpowicz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Savoir – vivre dotyczy róznych dziedzin. Także ofiarowywania prezentów. W całym cywilizowanym żwiecie stosuje się ze względów estetycznych i ekologicznych prezentowe [usunięto_link]. Nie dajemy prezentów w plastikowych torbach. I pamiętajmy Jeżeli dany podarek Ci się nie podoba, nie wypada mimo wszystko tego okazywać.

    Karolcia82
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    klasę czyli inaczej zwany savoir vivre trzeba mieć, tego niestety nie nabywa się z czasem i żadna książka tego nie nauczy

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Savoir-vivre nowoczesnej kobiety"

Przewiń na górę