Seks oralny…Na GORĄCO…:D Wpisujcie!

  • Autor
    Odp.
  • Monia694
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Witam!
    Wiem, wiem..Uwielbiacie sex oralny!:D Ja również…Ale ostatnio wpadłam na pewien pomysł, bo wiele razy już wczeżniej o tym czytałam! Poprosiłam, by mój chłopak zrobił mi ,,miętową”, gorącą…min…! Co chwilkę jak sprawiał mi rozkosz brał łyczek gorącej , miętowej herbatki do ust…A potem swoim niesamowicie gorrrącym języczkiem….Ech..wolę o tym nie myżleć!!! 🙂 To uczucie było nie do opisania;)

    No a potem nasze role się odwróciły…Mówię Wam- facet wije się z rozkoszy!!!

    A może Wy podzielicie się swoimi niesamowitymi przygodami ,, w łóżku”??? Na pewno wszystkie kobiety będą je czytały z wielkim zainteresowaniem! No bo co tak nie sprawia nam satysfakcji jak to,że potrafimy tak zawładnąć facetem:P

    Pozdrawiam!

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Nawet mnie nie denerwuj! 😆

    Monia694
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    mythbuster, czy ja Cię denerwuję…? Czym:P

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Bo też bym chciał… 🙁 A nie mogę. Kobiety nie będzie przez dłuższy czas, zresztą ze swoją to nie to. Się tylko naoglądam lasek na mieżcie i d***… no i jeszcze tu spokoju nie ma… Do d*** to życie.

    Monia694
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Bo też bym chciał… 🙁 A nie mogę. Kobiety nie będzie przez dłuższy czas, zresztą ze swoją to nie to. Się tylko naoglądam lasek na mieżcie i d***… no i jeszcze tu spokoju nie ma… Do d*** to życie.

    Hmm…gdyby ta Twoja kobieta wiedziała…:)Ale z Ciebie 👿 Ze swoją to nie to..???? Ale Ty masz fantazje no no…Czy Tobie czegoż brakuje?

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    Patrząc na twój obrazek……mmmm można pofantazjować.
    Nie ma co się dziwic…języczek nawilża usta przy temacie orgazm i fellatio czy jakos tak to bylo…

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Bo też bym chciał… 🙁 A nie mogę. Kobiety nie będzie przez dłuższy czas, zresztą ze swoją to nie to. Się tylko naoglądam lasek na mieżcie i d***… no i jeszcze tu spokoju nie ma… Do d*** to życie.

    Hmm…gdyby ta Twoja kobieta wiedziała…:)Ale z Ciebie 👿 Ze swoją to nie to..???? Ale Ty masz fantazje no no…Czy Tobie czegoż brakuje?

    Tak. Gdzież z tysiąca kobiet. Potem mógłbym się zabić.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Bo też bym chciał… 🙁 A nie mogę. Kobiety nie będzie przez dłuższy czas, zresztą ze swoją to nie to. Się tylko naoglądam lasek na mieżcie i d***… no i jeszcze tu spokoju nie ma… Do d*** to życie.

    Hmm…gdyby ta Twoja kobieta wiedziała…:)Ale z Ciebie 👿 Ze swoją to nie to..???? Ale Ty masz fantazje no no…Czy Tobie czegoż brakuje?

    Tak. Gdzież z tysiąca kobiet. Potem mógłbym się zabić.

    😯 😯 😯 czy z tobą wszystko ok 😉 [/b]

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    No co wy.. wypowiedz typowego Prawdziwego Mężczyzny.. 8)

    a apropo tematu.. slyszalam o czyms podobnym ale z mieszanem cieplego i zimnego.. Kolezanka polecala.. Musze przetestwac :>
    Aczkolwiek.. chyba nie mam pelnej wizualizacji jakby to mialo wygladac.. O_o

    Monia694
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Eeee tam….Zimne wcale nie jest takie przyjemne…Serio ,,mówię”:)

    Monia694
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Piszcie żmiało! 😉

    Monia694
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Slyszalam kiedys, ze doznania faceta podczas fellatio zwieksza cukierek halls w ustach…Ciekawe.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    halls rewelacyjny 😈 polecam też zrobić facetowi przyjemnożć i nabrać do ust coż mocno gazowanego (a najlepiej tak,żeby się nie zorientował i zaskoczyć go tym-np gdy ma zawiązane oczy)-podobno bąbelki rozbijające się o penisa dają super-uczucie… 😈

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Seks oralny…Na GORĄCO…:D Wpisujcie!"

Przewiń na górę