• Autor
    Odp.
  • tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    to ja się cieszę, że takie „przypadki” udaje mi się szerokim łukiem omijać… 🙄 😀 😉

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    Kobieta która dożwiadczy takiej sytuacji ma przerąbane ….
    nie dożć, że jej facet ją zdradził, to jeszcze obiektem jego zainteresowania była…matka. No cóż – my tu sie smiejemy, ale faktyczanie jezeli teżciówka jest mega zadbaną zgrabną kobietą, to nic nie jest niemozliwe – pamiętajmy że daceci to zdobywcy, a co jest bardziej kręcącego niż zdobycie czegoż co jest nieosiągalne???

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Niestety ale występują takie przypadki, bo mój kolega prosił mnie co ma robić aby zakonczyć tą przygodę.

    Eternal
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Kobieta która dożwiadczy takiej sytuacji ma przerąbane ….
    nie dożć, że jej facet ją zdradził, to jeszcze obiektem jego zainteresowania była…matka. No cóż – my tu sie smiejemy, ale faktyczanie jezeli teżciówka jest mega zadbaną zgrabną kobietą, to nic nie jest niemozliwe – pamiętajmy że daceci to zdobywcy, a co jest bardziej kręcącego niż zdobycie czegoż co jest nieosiągalne???

    święte słowa. 😀 Hmmm…. czas na refleksje. 🙂

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    Wiem cos na ten temat w temacie. 😀

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Cholera jasna, Twoje odczucia są aż tak ambiwalentne? Nie wiesz czy żałować tego, że spieprzyłeż sprawę i przez głupotę rozstałeż się z dziewczyną, którą podobno kochasz (?) czy szczycić się faktem przespania się z jej matką?

    Chcę wierzyć, że to prowokacja.
    Nie ma włażciwie innej opcji- musiałbyż być w innym razie kompletnym idiotą.

    Matylda562
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Czego to ludzie nie wymyżlą seks z teżciową?! z teżciem już lepiej hehe 😉

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Czego to ludzie nie wymyżlą seks z teżciową?! z teżciem już lepiej hehe 😉

    Tesc nie ma cyckow:D

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    @HardDick wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Czego to ludzie nie wymyżlą seks z teżciową?! z teżciem już lepiej hehe 😉

    Tesc nie ma cyckow:D

    Jesteż idiotą!

    Matylda562
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    @HardDick wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Czego to ludzie nie wymyżlą seks z teżciową?! z teżciem już lepiej hehe 😉

    Tesc nie ma cyckow:D

    ale ma cos innego 🙂

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    eeeeeeeeee….. niesmaczne. dajcie juz wreszcie spokoj z tym.

    Matylda562
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Mój przyszły teżć nawet przystojny hehe 😉

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Mój przyszły teżć nawet przystojny hehe 😉

    To weź się za niego…

    szyszq
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    Całkiem możliwe!

    Wyobraźcie sobie taką teżciową wyglądającą jak Jennifer Aniston, Demi More, lub choćby Małgorzatę Foremniak. Rzadko się zdarzają takie piękne i młodo wyglądające kobiety około 40 i po 40, ale się zdarzają. Jeżli jeszcze teżciowa jest napalona na zięcia, a zięć żwinia, to wszystko się może zdarzyć.
    Swoją drogą to nie wybaczyłabym tego matce do końca życia, choćbym nawet nie była w facecie zakochana. Co to w ogóle ma być? W głowie sie nie mieżci.

    I kolega, któremu przytrafiła się taka sytuacja na pewno miał włażnie taką teżciową: piękną i seksowną. Bo jak inaczej można wytłumaczyć takie zajżcie?

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    tygrysek z blizniaczkami mogloby byc calkiem fajnie 😉 gdyby czuly sie swobodnie, komfortowo, nie wstydzily samych siebie i swojego dotyku i byly tego pewne … tylko ciezko byloby znalezc ktore by na to poszly 🙂

    albo zajebiscie musialyby olac gadke innych ze ” tak nie wolno, to zlo ” itp itd.
    albo zajebiscie napalone
    albo totalnie pijane gdzie w tym ostatnim bardziej poszloby slowo ” nie ” jezeli np. chodzi o mnie.

    Nie mam tesciowej. Nie wiem jak wyglada przyszla ale raczej wolalbym swoja panne bo skoro bylaby ” moja panna ” to na pewno nie bez przyczyny. A tesciowa to tesciowa. Moglaby ponarzekac ze w nocy za glosno u nas w sypalni – ewentualnie w takiej roli ja widze jezeli chodzi o moj seks. 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Seks z teżciową"

Przewiń na górę