Seriale o nastolatkach?

  • Autor
    Odp.
  • Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Są różne seriale, niektóre beznadziejne inne dobre, ja np. oglądam Przepis na zycie, Podoba mi się tam pokazan relacja z dziecmi z perspektywy nie oceniającej, nie z punkutu widzenia dzieciaka czy rodzica ale z obu. Zastanawiam się czy jest jakiż polskiserial typowo o młodzieży?

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Temat na czasie, bo chyba za duzo nie ma, albo są kiepskie skoro utrata dziewictwa przez Bożenkę w klanie to ostatnio hit internetu. 😀 Jeden który mi przychodzi do głowy to „Dzieciaki” z ttv – tak już się fabuła kręci w okół normalnych problemów, ale to wystarczy zeby zrobić serial z akcją. 🙂

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Daj spokój, jak rzuclili tekstem, ze Rysiek sę w grobie przewrca to mnie się przewróciło w wątrobie…
    Ja też tylko te Dzieciaki kojarzę. I to jest o takirj norlmalnej młodziezy, a nie czubach z warsaw shore,. We mnie sentyment i młodożć jedonczęsnie wzbudziła muzyka – żwietna jest, dobre kawałki Bednarek, Rahim dopasowane do sytuacji i ta gwiazda młodej publiki Titiyo. A jak tańczą to oczy wychodzą na wierzch.

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Wiem, a będą chyba coraz więcej tańczyć, bo na koniec wystawią nową wersje Romea i Julii. Ciekawe kogo obsadzą. 😀 Jeszcze nie mamy swoich typów, ale jako Romeo to mógłby być Patryk. 🙂

    zimna_panna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Oho, temacik dla mnie 🙂 To co prawda nie serial, ale program o nastolatkach, konkretnie o nastoletnich matkach “ Teen Mom! Zdarzyło mi się widzieć jakąż zapowiedź i wygląda na to, że będzie ciekawy, już w niedzielę sprawdzę czy warto było czekać 😛 No i jak wygląda życie młodych mam w naszym pięknym kraju 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Seriale o nastolatkach?"

Przewiń na górę