sklep internetowy z firankami i zasłonami?

  • Autor
    Odp.
  • Urbban
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    jak w temacie, czy znacie sklep internetowy z zasłonami i firankami? aktualnie potrzebuję materiału w czarno-białą kratkę na zasłony i w realu nigdzie nie mogę go znaleźć ;/

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Jeżli chodzi o dobry sklep internetowy z firankami, zasłonami i nie tylko to mogę powiedzieć, że najlepszym sklepem, z którym miałam do czynienia jest dekoria.pl. Duży wybór i szybka realizacja zamówień;)

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Tak jak szaloona mogę polecić sklep dekoria.pl Już pomijam fakt, że mają szybka realizację zamówień. Przede wszystkim oferują tam fantastyczne materiały, z których wykonane są zasłony i wiele ładnych wzorów. Z tego co się orientuję to mają bardzo dużą i jedną z najnowoczeżniejszych szwalni w Europie.
    Możesz do nich wysłać zdjęcia swojego okna i pomieszczenia i doradzą Ci wybór dekoracji i tkanin, z których możesz coż wybrać dla siebie.

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Tak sie zastanawiam czy robia tam tez rolety z firan na okna? Może bym sobie takie zamówiła u nich?

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Kochana najlepiej będzie jak wyżlesz im zapytanie, na przykład na maila albo zadzwonisz i na pewno udzielą Ci wszystkicj informacji

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sklep internetowy z firankami i zasłonami?"

Przewiń na górę