• Autor
    Odp.
  • dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Ja jestem na początku drogi z odchudzaniem, mam nadzieję, że wytrwam, ale łatwo nie będzie.. Sporo mam do zrzucenia 🙂

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja jestem na początku drogi z odchudzaniem, mam nadzieję, że wytrwam, ale łatwo nie będzie.. Sporo mam do zrzucenia 🙂

    a jaką formę odchudzania wybrałaż? odchudzasz się sama czy korzystasz z czyjejż pomocy, ile kg planujesz zrzucić?

    JarekZ
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Skuteczne tzn z głową. Nie chudnijcie w bardzo szybkim czasie.

    kasialach
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    „śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem, a kolację oddaj wrogowi” – pięknie powiedziane 🙂 Ja jeszcze bym dodała wzmiankę o czestszych i miejszych posiłkach oraz o ruchu 🙂 Kiedyż nie lubiłam biegać, ale zrobiłam ten pierwszy raz i przekonałam sie 🙂 Pozdrawiam!

    buziak123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Kobitki kochane Ruch ruch i ruch- i będziecie w niebie:)

    anzer
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    aktywnożć fizyczna i dieta, inaczej się tego nie przejdzie niestety:/

    oreyo12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja proponuje wizytę u dietetyka. Najlepsze z wysiłku na schudniecie jest bieganie.

    mrtea1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Przede wszystkim aktywnożć fizczna, dieta też jest bardzo ważna wiadomo, ale generalnie najbardziej się chudnie ćwicząc.

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    w sumie- to dlaczego zawsze „chcę schudnąć” a nie „chcę być zdrowsza”, „chcę się lepiej czuć w swoim ciele”?
    schudniecie, chwilę tę wagę utrzymacie, ale po zakończeniu diety wrócicie do starych nawyków i wszystko zacznie się od nowa….

    w momencie gdy po prostu zaczniecie o siebie dbać, prowadzić higieniczny tryb życia, kilogramy same sobie pójdą, niejako „przy okazji”….

    ankaS
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Hej, wydaje mi się, że na początku powinnaś sobie założyć co chcesz osiągnąć a później małymi krokami dążyć do upragnionego celu. Wiadomo zwiększona aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie do podstawa, jednak warto także pomyśleć o czymś co może przyspieszyć cały proces odchudzania. Ja w cudowne suplementy z reklam nie wierzę, może dlatego, że nigdy nic nie zadziałało na mnie, dlatego w momencie kiedy musiałam wreszcie się wziąć za siebie i zrzucić zbędne kilogramy to zdecydowałam się na Sibutramine 20mg. Jest to lek, który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są bardzo zadowalające, w moim przypadku ok 12kg. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Gosi, kom 733 405 371. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

    Maggus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja polecam sobie poczytać stronę zdrowyportal.org 🙂 bardzo dużo porad odnośnie zdrowej diety. Jak się odchudzać to z głową

    jolakrejzola
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Najgorsze jest to, że ktoś oczekuje efektu na „już”. Niestety tak się nie da, ciężka praca, zarówno dieta jak i aktywność fizyczna w tym pomoże. Ja znalazłam świetny catering dietetyczny, jakim jest Diet4u, jedzenie smaczne, różnorodne i zawsze dostarczane na czas. Na każdym posiłku informacja o kaloryczności. Jak dla mnie bardzo dobre rozwiązanie i wsparcie przy odchudzaniu. Do tego chodzę regularnie na fitness i na basen.

    Figlarna
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Bo taki wizerunek kreują media, tv i świat. Kult młodości, szczupłości, no bo jak nosić rozmiar 38/40 to niedorzeczne. Jesteśmy stłamszone i wbija się nam do głowy, że normal to be, musi być XXS… Popadamy w paranoję, aż do zżygania:(

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Nie odchudzam się ale staram się dbać o trawienie i metabolizm. Ostatnio na DOZ sobie kupiłam kilka herbatek pomagających w trawieniu. Mają w zielniku duży wybór 🙂

    Kasjopejka
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Tylko zwiększenie aktywności fizycznej plus zmiana nawyków żywieniowych będą skuteczne.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Skuteczne odchudzanie"

Przewiń na górę