• Autor
    Odp.
  • eteria
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam wszystkich,mam pytanie do wszystkich wrocławianek,czy nie uwazacie ze we wroclawiu jest za malo salonow spa, ktore kompleksowo zajmuja sie naszymi pieknymi cialkami tak, aby byly jeszcze piekniejsze tzn rozne zabiegi odchudzajace,maski na cialo z czekolady itp?mi osobiscie marzy sie taki salonik na osiedlu na ktorym mieszkam(kozanow)

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    do spa to sie wyjezdza za miasto, a nie…udawanie, ze na kozanowie, w podrzednym saloniku kosmetycznym ma sie z tym doczynienia.

    rozumiem, ze w dzisiejszych czasach bardziej trendy jest mowic „ide do spa” niz „ide do kosmetyczki”, ale bez przesady.

    eteria
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ale wlasnie nie chodzi mi o zwykla kosmetyczke,i nie chodzi o to co jest trendy a co nie ale fajnie by bylo zeby nie trzeba bylo wyjezdzac za miasto,zeby zrobic sobie np.antycellulitowe masaze,czy jakies zabiegi ujedrniajace,bo takich trezba wziac cala serie zeby przyniosly efekt,a nie mam czasu ani pieniedzy zeby co tydzien wyjezdzac za miasto do spa,pozdrawiam

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    masaz czy zabieg antycellulitowy zrobi ci kazda kosmetyczka i nie ma to nic wspolnego ze spa.

    na osiedlach takich jak kozanow porzadnych salonow nie ma, bo ich oferta jest po prostu zbyt kosztowna dla mieszkajacych tam kobiet. taka jest prawda.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    na osiedlach takich jak kozanow porzadnych salonow nie ma, bo ich oferta jest po prostu zbyt kosztowna dla mieszkajacych tam kobiet. taka jest prawda.

    haha ze ktoż nie mieszka na prywatnym strzeżonym osiedlu to od razu na 100% go nie stać? o lol spadnę zaraz z krzesła..

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    niczego takiego nie napisalam. jestes troche bezmyslna….

    zanim renomowany, drogi salon otworzy gdzies swoja filie, zleca badania rynku. statystycznie na kozanowie mieszka mniej kobiet, ktore bylyby chetne odwiedzic taki salon. po prostu…nie jest to specjalnie bogata czesc miasta. dlatego to sie nie oplaca.

    eteria
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    hmm…a gdzie sie oplaca waszym zdaniem cos takiego otworzyc?a tak poza tym sadze,ze spa nie musi otwierac zaraz jakas duza firma…a nie chodzi mi tylko o masaz antycellulitowy tylko o cala atmosfere panujaca w takim miejscu,wiem ze sa spa we wrocku gdzies w samym centrum ale ceny sa wygorowane,przydaloby sie takie gdzie dalej od centrum z troszke nizszymi cenami:)

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    mylisz spa ze zwyklym salonem kosmetycznym.
    malych firm nie stac na otwarczie czegos takiego jak spa.

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    no mnie sie też wydaje, że dziwnym pomysłem byłoby otwieranie spa na blokowisku. spa to nie tylko same zabiegi kosmetyczne, jezdzi sie tam po to by sie zrelaksowac i odpaczac od zgielku codziennego zycia i jednoczesnie poprawic swoja urode. tak mysle, choc sama w spa z prawdziwego zdarzenia nie bylam. w moim miescie jest wiele gabinetow kosmetycznych, ktore zwa sie „salonami spa” choc moim zdaniem nie maja z nimi wiele wspolnego.

    Suissi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    to to jak z tym terrorem przyjemnożci:]
    Wszystko chcemy za wszelką cenę i z prawdziwego SPA robi się marketingowe zaspokajanie klientów z SPA w nazwie, by się sprzedalo.
    To fakt – to tak jak z górską źródlaną wodą 'uprawianą’ pod Toruniem:)

    SPA jest po to żeby Wyjechać…odpocząć, zrelaksować się – bo w mieżcie gdzie mieszkasz zrelaksować się nie potrafisz(za dużo stresu).
    No więc miejscówka jest ważna i ożrodek, żeby był dobry i zapewniał kompleksowe usługi SPA

    alcarin
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    A ja mogę wam polecić instytut kosmetyczny we Wrocławiu dr Ireny Eris z którego się wychodzi jak nowo narodzonym i jest tam wiele zabiegów które można sobie wybrać. I każda kobieta która tam pójdzie wychodzi z tamtąd zadowolona wiem o tym bo wiem to po sobie i po moich koleżankach którym to już poleciłam. Więc naprawdę jak możecie tylko to skorzystajcie z tego instytutu.

    skarbek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    W prawdzie nie jest to kozanów, ale może Cię to zainteresuje. we wrocku jest sporo dziennych spa, gdzie można się zrelaksować po pracy i nie trzeba nigdzie wyjeżdżać i brać urlopu.Niedawno na moim osiedlu (ul. Manganowa, koło Grabiszyńskiej) powstało kolejne spa. Byłam na masażu czekoladą,a moja kumpela miała peeling, masaż relaksacyjny całego ciała i maseczkę na twarz. Było fajnie.

    na topie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Niedawno na moim osiedlu (ul. Manganowa, koło Grabiszyńskiej) powstało kolejne spa. Byłam na masażu czekoladą,a moja kumpela miała peeling, masaż relaksacyjny całego ciała i maseczkę na twarz. Było fajnie.

    O jakie Spa chodzi? Szukałam na necie, ale bezskutecznie.

    skarbek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ponieważ nie mam za bardzo porównania z innymi spa (nigdy nie byłam) obecnie green spa oceniam na dobrym poziomie.
    Czy warto? Uważam, że tak. Dziewczyny starają się i pracują bardzo dokładnie. Cały lokal czysty w nowym budynku. Podczas zabiegu relaksująca muzyka. Co najważniejsze dziewczyny nie patrzą na zegarek – nawet zdarzyło się, że zabieg się przedłużył. Generalnie nie mam się do czego przyczepić. Jakby Cię opcja zaintreresowała to na stronie mają więcej info.

    Marjadin_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Myżlę,że dobrych SPA we Wrocławiu nie brakuje,pytanie tylko które jest najlepsze przy możliwie niższych cenach,bo o nich również nikt nie wspomina,a warto:) Im więcej dobrych i sprawdzonych adresów tym oczywiżcie lepiej.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " spa we wrocławiu"

Przewiń na górę