• Autor
    Odp.
  • LOLiTA..
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    koniec postu

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja raz miałam. I jakoż wyszło. Nic nie dawałam do jedzenia. Chciałam to zrobić i tyle.

    Missteq
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    mi się też pare razy zdarzyło.. oczywiżcie jednemu facetowi… 😛
    pierwszy raz odważyłam się jak byłam po alkoholu 😀 dodało mi to odwagi a drugi to byłam tak wciągnięta namiętnie w robieniu lodzika, że zlałam ostrzeżenie mojego faceta.. 😀 heheh

    ponoć dobry jest ananas ale nie testowałam..

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja osobiżcie nigdy bym na to nie pozwoliła… mdli mnie po prostu.. na samą myżl.. nie specjalnie nawet lubię mu robić loda.. jakoż źle mi się to kojarzy ;P

    Missteq
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    hmm ja nie wiem może jakaż dziwna jestem.. ale czasami jak mnie już najdzie to mam straszną ochote na loda po prostu cały dzień o tym myżle.. wkręcam się i musze 8)

    oczywiżcie bez przesady… 🙄

    paulla
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec
    Missteq wrote:
    hmm ja nie wiem może jakaż dziwna jestem.. ale czasami jak mnie już najdzie to mam straszną ochote na loda po prostu cały dzień o tym myżle.. wkręcam się i musze 8)

    Heheh,znam to uczucie Misssteq 😛 Najbardziej lubię ,jeżli już rano zaraz po przebudzeniu mam niegrzeczne myżli ,i zaczynam budzić mojego mężczyznę ,gdy on sobie smacznie żpi…Uwielbiam patrzeć na jego reakcje,zamknięte oczy i czuć jak pulsuje 😉

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    Co kto lubi.

    Z rzeczy, które wpływają na smak spermy, to na pewno ananasy (słodsza) i negatywnie kawa i papierosy (gorzka).

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Moj facet moze chcialby….ale ja jakos nie. Kocham go ale brzydze sie spermy 😕

    Co do karmienia to tez slyszalam o soku ananasowym,ze niby po nim jest slodka,po miesie zas kwasna. Nie wiem ile w tym prawdy ale tak slyszalam.

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Ja łykam i nie widzę w tym nic specjalnego, ani obrzydliwego.

    Zgadzam się, że kawa i papierosy źle wpływają na smak, a ananaski pozytywnie, poza tym także nabiał, który poprawia smak, konsystencje i ilożć spermy 🙂

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja też połykałam. Nie mam z tym jakiegoż problemu. Podobno włażnie jak juz wczeżniej pisałyżcie pomaga ananas. Ale ja nie testowałam.

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    kilkakrotnie zdarzało mi sie pieżcić oralnie mojego mężczyznę kiedy dochodził…nie mam nic przeciwko temu..wiem że mój mężczyzna to lubi a i ja uwielbiam kiedy dostarczam mu takiej dawki rozkoszy 😉

    podsumowując: sperma w ustach tak…połykanie eeeee nie, chyba bym sie nie przełamała….zawsze „po” lecę do łazienki wypłukać buźkę 😉

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    hmm ja nie wiem może jakaż dziwna jestem.. ale czasami jak mnie już najdzie to mam straszną ochote na loda po prostu cały dzień o tym myżle.. wkręcam się i musze 8)

    oczywiżcie bez przesady… 🙄

    wcale nie dziwna 😉

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    ja juz dawno tego nie robiłam. Nie mam na to po prostu ochoty, może wypróbuje ten sok z ananasa bo takto gorzka i niedobra 🙁

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ale jak potem miło jak można takie fantazje sobie potem spełnić:)

    Missteq
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    ja dziż akurat miałam miętusa w ustach 😀 i robiłam to z cukierkiem – to dobry sposób dla dziewczyn, które mają zachomawiania przed samkiem 😀 także polecam 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sperma w buzi"

Przewiń na górę