• Autor
    Odp.
  • shopaholicLady
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja mam sprawdzoną dietę którą sama sobie ułożyłam metodą prób i błędów.
    Pije głównie wodę i to dwie duże butelki dziennie. Kawy ograniczyłam do 3 dziennie. śniadanie jem jakie chce najczężciej dwa należniki z dżemem. Do pracy zabieram gotowane na parze warzywa z ziemniaczkami lub ryżem z sosem z jednej łyżki majonezu light pojemnik mieszczący 350 do 400g. Na kolacje albo ryba albo jogurt i czerwona herbata w ciągu dnia jak naprawdę mam mało energii to żwieżo wyciskany sok i naprawdę można stracić kilogramy do sałatkę często dodaje imbir pomaga dla mojego metabolizmu. 8)

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    @Spopielała wrote:

    Oj, nie pamiętam dokładnie – wpisz „dieta 3d forum” i na pewno będzie pełno wyników 🙂 Ja już moją przygodę z dietą skończyłam i schudłam 6 kg, ale teraz się pilnuję, żeby nie nadrobić 🙂

    Już trochę poszperałam i nawet jakież blogi osób stosujących dietę 3d znalazłam, bardzo fajne 🙂 Gratuluję spadku wagi 🙂 Ja chyba też w końcu zacznę. A długo czekałaż na program diety, jak ją zamówiłaż? Szybko przysyłają?

    shopaholicLady, mnie się wydaje, że jednak za mało jesz, za mało energii dostarczasz organizmowi – łatwo potem o jojo, uważaj.

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Ja mam sprawdzoną dietę którą sama sobie ułożyłam metodą prób i błędów.
    Pije głównie wodę i to dwie duże butelki dziennie. Kawy ograniczyłam do 3 dziennie. śniadanie jem jakie chce najczężciej dwa należniki z dżemem. Do pracy zabieram gotowane na parze warzywa z ziemniaczkami lub ryżem z sosem z jednej łyżki majonezu light pojemnik mieszczący 350 do 400g. Na kolacje albo ryba albo jogurt i czerwona herbata w ciągu dnia jak naprawdę mam mało energii to żwieżo wyciskany sok i naprawdę można stracić kilogramy do sałatkę często dodaje imbir pomaga dla mojego metabolizmu. 8)

    hm,w sumie towje jedzenie nie jest wcale dietetyczne. nalesnikiz dzemme tez nie sa dobrym sniadaniem bo po takim posilku szybko spada potem energia. ziemniaczki tez lepie odpuscic, a tym bardziej majonez, nawte light:>
    ale skoro tobie pomaga to super.

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    „ŁATWE DECYZJE – TRUDNE ŻYCIE. TRUDNE DECYZJE – ŁATWE ŻYCIE” – JERZY GREGOREK

    PODEJMIJ TRUDNĄ DECYZJE I ZACZNIJ ĆWICZYC Z TRENEREM – SCHUDNIJ I ZMIEŃ CAŁE SWOJE ŻYCIE W 3 MIESIĄCE. TYLKO TERAZ PROMOCJA: 99ZŁ ZAMIAST 400! DODATKOWO MASZ SZANSĘ WYGRAĆ 10 000ZŁ!

    WEJDŹ TERAZ: igortreneronline*pl

    MMazurek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Powiem może jak to z mojej strony jak to wygląda. jestem osobą dość aktywną, lubię długie spacery, basen, fitness. Jestem raczej szczupłą osobą jednak denerwowały mnie pewne mankamenty jak boczki, fałdki czy oponka. Zaczęłam podpytywać się dziewczyn z siłowni, szukać w internecie i zdecydowałam się na zakup Efedryny, leku często używanego przez kulturystki/kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki. Zamówiłam od Ady (kom 731 154 299) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Powiem może jak to z mojej strony jak to wygląda. jestem osobą dość aktywną, lubię długie spacery, basen, fitness. Jestem raczej szczupłą osobą jednak denerwowały mnie pewne mankamenty jak boczki, fałdki czy oponka. Zaczęłam podpytywać się dziewczyn z siłowni, szukać w internecie i zdecydowałam się na zakup Efedryny, leku często używanego przez kulturystki/kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki. Zamówiłam od Olgi – 720 737 801 i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sposób na spalenie tkanki tłuszczowej"

Przewiń na górę