środki wspomagające odchudzanie

  • Autor
    Odp.
  • maladama89
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam. Dzisiaj włażnie mija tydzień od momentu kiedy zaczęłam brać tabletki Actislimfa. Jak na razie waga spada. Co Wy sądzicie o takich żrodkach wspomagających odchudzanie ? Dużo mówi się o takich tabletkach ale zaryzykowałam i kupiłam i szczerze jestem zadowolona.

    samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    No niestety muszę się zgodzić. Nie ma tabletek cud. Są suplementy, diety proszkowe np. Cambridge, błonnik, herbatki i cała gama wspomagaczy, ale.. cudów nie ma niestety!

    kinga.slimitim
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    środki wspomagające odchudzanie działają… ale pod warunkiem, że sie rzeczywiżcie odchudzamy. Zawierają np. chrom (zmniejsza apetyt na słodycze), l-karnitynę (przyspiesza spalanie), guaranę (pobudza i dodaje energii) itd. Ale na nic się nie zdadzą, jeżli będziemy się objadac chipsami siedząc na kanapie z pilotem w ręku… Jak sama napisałaż w tytule- są to żrodki WSPOMAGAJĄCE odchudzanie, co oznacza, że niestety większą czężc wysiłku musimy ponieżc same.

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Prosze nie wciskać kitu i nie polecać żrodków ,które nie dają efektów.

    Slicznotka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja przy odchudzaniu biorę Therm Line. Zawsze przed ćwiczeniami. Więcej się pocę i mam więcej energii do ćwiczeń. Warto wypróbować.

    Aleksandra Samos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Tabletki to dobre rozwiązanie dla leniwych. Ja wypróbowałam na sobie tabletki Forever Slim i na mnie zadziałały 😉

    Sportowybazar_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Zgadza się,a poza tym takie tabletki naprawdę nic nie dają- no może tylko lepsze samopoczucie w kwestii psychiki i tyle. Efekt uzyskamy ćwicząc i odpowiednio się odżywiając. środki wspomagające odchudzanie to tak naprawdę coż dla tych którzy w to wierzą,dla nikogo więcej:)

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Moja kolezanka bierze teraz Double Detox, zeby jeszcze lepiej też przy okazji równolegle trwajacej diety oczyscic organizm.

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Nie przestaje mnie zaskakiwać, że co czytam na jakimż formum wątek o odchudzaniu to wciąż natykam się na coraz to nowsze nazwy specyfików… gdyby to wszystko działało, całe nasze społeczeństwo byłoby super-szczupłe! 🙂

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    To też fakt,ale na szczężcie chyba jednak coraz mniej osób daje sie na to nabrać. Nikt nie wierzy chyba,że od wypicia jakiejż kawy slim będziemy szczuplejsze,to nie działa w ten sposób. Tylko dobra dieta oraz ćwiczenia.

    coffee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Mi pomogła zielona kawa- może to psychika, a może sama dieta połączona z ruchem… W każdym bądź razie suplementację poleciła mi dietetyczka i uważam, że nie wszystkie suplementy to „pic na wodę” 🙂

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    [usunięto_link].slimitim wrote:

    środki wspomagające odchudzanie działają… ale pod warunkiem, że sie rzeczywiżcie odchudzamy. Zawierają np. chrom (zmniejsza apetyt na słodycze), l-karnitynę (przyspiesza spalanie), guaranę (pobudza i dodaje energii) itd. Ale na nic się nie zdadzą, jeżli będziemy się objadac chipsami siedząc na kanapie z pilotem w ręku… Jak sama napisałaż w tytule- są to żrodki WSPOMAGAJĄCE odchudzanie, co oznacza, że niestety większą czężc wysiłku musimy ponieżc same.

    Dokładnie, nic się samo nie wydarzy 🙂 I od siedzenia na kanapie i samych tabletek się raczej nie schudnie, jak jeszcze zapijemy piwkiem… 😉 Ja patrzę na składy, co tam w tych tabletkach siedzi – im więcej naturalnych składników, jak zielona herbata, l-karnityna otdp., tym lepiej. Teraz biorę Burneo włażnie o takim dobrym składzie i razem z dawką ruchu efekty są.

    voltera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Od samych tabletek jeszcze nikt trwale nie schudł – każdy lekarz to powie…

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja tam lekarzem nie jestem, a też napisałam, że łykam Burneo i ćwiczę… Cudów nie ma, a nawet jeżli – to chyba lepiej im pomóc, samemu trochę wypocić i szybciej cieszyć się idealną figurą, nie? 😉 Przeciwnikiem jestem tych diet proszkowych, bo co z tego, że się chudnie, jak się nie dostarcza organizmowi totalnie nic wartożciowego…?

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    A możesz zdradzić, ile Ci to Burneo pomogło zrzucić? Ja mam wrażenie, że z każdym kolejnym odchudzaniem jest trudniej… 🙁 Nigdy nie brałam na to supli, ale może jest to dobre rozwiązanie, taki dodatek do diety i ćwiczeń? U mnie czesto jest tak, że chudnę, ale potem tracę kontrolę nad sobą i znów tyję… Teraz zmeiniłam troche podejżcie i chcę zdrowe odżywianie wprowdzić na zawsze 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " środki wspomagające odchudzanie"

Przewiń na górę