środki wspomagające odchudzanie

  • Autor
    Odp.
  • maladama89
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam. Bardzo chciałam schudnąć. Stosowałam już chyba wszystkie możliwe diety i tabletki, ale dopiero po namowie koleżanki zaczęłam brać Actislimfę. Jak na razie 5 kg mniej w miesiąc. Cudownie. Chciałabym je polecić wszystkim kobietą pragnącym zrzucić kilogramy. 🙂

    rabczewskakinia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A ja polecam ruszyc tylki!!! A nie faszerowac sie swinstwem!!!

    futtra456
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dokładnie, zdrowe odżywanie i co najważniejsze dużo ruchu ! Chodz na fitness siłownie, biegaj, jest dużo opcji na zdrowe życie 🙂

    Erika Li
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Żadnych tabletek niepotrzebne stosować. Tylko naszkodzi swojemu zdrowiu. Jeżeli masz chęć schudnąć to musi Ci wystarczyć zdrowego odżywienie (mniej tłustego jedzenia) i chodzenia do siłowni.

    seronge
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja polecam afrykańskie mango, które trochę przyspieszy Twój metabolizm. Oczywiście takie suplementy to tylko 5% całego procesu odchudzania, więc dieta i ćwiczenia obowiązkowe!

    nikaa
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Dziewczyny mają rację, nie ma co faszerować się jakąś chemią. Dużo się ruszaj, jedz zdrowo, ewentualnie poszukaj informacji na temat dań pobudzających metabolizm. Powodzenia!

    wicia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Suplementy nie mają prawa działać, bo tych składników „wspomagających” jest niemal zero.

    jusia22
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Podstawą jest zdrowa dieta i ruch! Żadne środki nie pomogą, jeśli nie zmienisz swojego stylu życia 🙂

    Joana
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Kiedyś też próbowałam tabletkami, herbatkami itp. Można sobie zrobić dużą krzywdę, rozregulować organizm.

    nie ma cudów – dieta i ruch.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " środki wspomagające odchudzanie"

Przewiń na górę