stanik ale jaki?

  • Autor
    Odp.
  • dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    mam problem z dobraniem stanika na siebie.kupuje stanik rozmiar 36 na 80 wszystko jest ok ale mam prawa piers wieksza i mi bardzo wychodzi i bardzo widac co mnie bardzo denerwuje,a najbardziej wtedy jak ubieram bluzke obcisla.czy ktos ma podobny problem ?zastanawiam sie nad kupnem stanika ale lepszej firmy moze znacie sklep jakis sprawdzony?chcialabym z usztywniane

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    eee… zapomnialam ;p

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    A mnie zwykle wystaje lewa pierż, heheh… Ale nie przepadam za kupowaniem stanika, gdyż zawsze źle wybiorę…. 😕 W szafie mam ich kilka i każdy innego rozmiaru… 😆 Muszę w końcu się super dokładnie zmierzyć, żeby znowu w końcu kupić idealny 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja tez nie lubie kupowac staników z tego wzgledu ze mam dożć duze piersi i trudno spotkac stanik który by na mnie pasował i jednoczeżnie mi sie podobał a do tego nie kosztował fortune [więc okupuje sie na bazarach staniki po 6-20zł i przerabiam w obwodzie, a czasami to nawet nie bo one i tak nie sa trwałe]

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja zawsze wybieram najmniejsze i zazwyczaj dobrze trafiam 😛 czy to A czy B i tak pasuje.
    Ja mam wieksza lewa piersc i tez to widac, zwlaszcza gdy mam okres i piersi sie powiekszaja. Moj sposob na to, to prawe ramiaczko zmniejszyc zeby prawy cycek byl bardziej scisniety i wygladal jak lewy 😛 na malych piersiach to dziala, na duzych chyba nie pomoze…

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    desperate z jakiej firmy jestes? 🙂

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    u nie tez tak jest mam lewa większa pierż ale tak bardzo mi się nie wylewa i w iobncisłych bluskach naszcescie moge chodzic

    ale zawsze kupuje sobie 75 pod biustem ale to jest dla mnie za szerokie i zawsze musze sobie skracac:/ bo te gumki sie rozciagaja wiec poistanowiłam ze musze sobie zaczac kupowac 70 ale nigdzie nie ma miseczika b:/

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Może wiecie: przy przymierzaniu stanika trzeba zapinać go na ostatnią (najluźniejszą) haftkę, bo z czasem się rozciągnie. I tak też robić z nowym stanikiem.

    beata79
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    otóż tak, ja na twoim miejscu zrobiłabym tak:
    a) kupiłabym stanik dobry dla tej większej piersi, a drugą kieszeń dopchałabym czymż żeby je wyrównać, np wkładkami sylikonowymi:)
    b) wyregulowałabym stanik ramiączkami, ale obawiam się, że w takiej sytuacji piersi różniłyby się

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    poznaj dokładne swoje wymiary, idż do sklepu i… mierz, mierz, mierz…aż znajdziesz

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    DesperateHousewife – dzięki za adres stronki, artykuł jest wręcz genialny! 🙂 myżlę, że wszystkie kobiety powinny go przeczytać..

    kooonstancja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    No włażnie , ja tez miałam problem z dobrym biustonoszem i ten sam problem , ale kumpela mi poleciła taki sklep w katowicach gdzie dobierają i jestem zadowolona. A że nie miszkam w katowicach i nie chce mi sie za bardzo tam dojeżdzać to teraz zamawiam u nich na xxxxxxxxxxxxxxxxx bo mają rozmiary od małych do bardzo dużych miseczek

    edit
    jakubek

    conis
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Jan do pewnego czasu również miałam problem z doborem odpoweidniego modelu stanika. Odkąd użwiadomiłam sobie że ważne jest by obwód był na początku ciasny, a miseczki nieco większe kupowanie tej czężci garderoby stało się łatwiejsze. Ostatnio nawet zdecydowałam się kupić bez przymierzania z Nipplex. Myżlałam że będzie tylko ładnie wyglądał ten stanik bo miał cienki szeleczki, ale miło mnie zaskoczył.Bardzo dobrze trzyma i biust jest ładnie w nim ułożony.

    vagina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dziewczyny.Najlepiej skorzystać z porad brafitierki przy takich problemach.Ja swego czasu skorzystalam i nie mam żadnego problemu z doborem stanika.Brafitierki to przeszkolone w tej dziedzinie panie.W większych sklepach ze stanikami ,każda z ekspedientek jest brafitierka i na pewno pomoże dobrać wlasciwy stanik.Pozdrawiam

    e-shaman_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    To też fakt,taka specjalistka na pewno fachowo pomoże oraz doradzi nam podczas wyboru odpowiedniego stanika,który w ostatecznym rozrachunku powinien być przede wszystkim wygodny. Pytanie tylko i le kosztują takie usługi.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " stanik ale jaki?"

Przewiń na górę