• Autor
    Odp.
  • KasiaRybak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Myżlę, że całkiem skutecznie działają ćwiczenia fitness na ter problematyczne partie ciała, jak brzuch, uda, pożladki. Ja regularnie (3x w tygodniu) chodzę na zajęcia Cellustop. Naprawdę dają radę cellulitowi. Do tego wystarczy odpowiednio dużo pić (do 2 l wody dziennie) i samodzielnie, codziennie wykonywać masaż, specjalną rolką (antycellulitową).

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    polecam zastosować masaże za pomocą urządzeń takich jak Cellactor oraz Maximus TriLipo. Wesprą one aktywnożć fizyczną i dietę oraz przyniosą szybsze i lepsze efekty

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Wszelkiego rodzaju masaże biczami wodnymi i generalnie basen,aktywnożć fizyczna także będą wskazane jako walka z cellulitem,a dodatkowo polecam używać dobrych,sprawdzonych kosmetyków. Jeżeli połączymy te elementy to efekty będą bardzo widoczne.

    Sofii_666
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Cellulit bierze się z niewłażciwego, niezdrowego i tłustego jedzenia, zmień dietę, zacznij ćwiczyć no i jako dodatek, kup jakiż dobry krem przeciw skórce pomarańczowej.

    kamila67
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    A czy możecie polecić jakiż dobry wspomagajacy walgę z cellulitem suplement diety. Na zabiegi kosmetyczne mnie nie stać, będe walczyć ćwiczeniami, dietą i pomyslałam też o jakiż tabletkach w rozsądnej cenie tak do 50zł.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Również masaż bańką chińską to dobry sposób na pozbycie się cellulitu. Taki masaż wykorzystuje metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek, co poprawia ich ukrwienie i zmniejsza cellulit i rozstępy.

    Pamaluk.Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Na forum jest już kilka bardzo podobnych tematów dotyczących cellulitu oraz walki z nim,wystarczy poczyta. Nie me jednej odpowiedzi która byłaby najlepsza,musisz dużo ćwiczyć,być aktywną fizycznie oraz stosować dobre kosmetyki z dodatkiem kolagenu,w tym tkwi przepis na sukces.

    corniak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Polecam masaż antycellulitowy z udziałem baniek chińskich. Systematycznie wykonywanetego typu zabiegi z użyciem olejków antycellulitowych powinny przynieżć pożądany efekt.

    wiking
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Potwiedzam masaż bańką chińską daje dobre efekty, nie trzeba wydawać pieniędzy na zabiegi w salonie, wystarczy kupić bańki chińskie za 25 zł i olejek do masażu, oczywiżcie liczy się regularnożć!

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Również polecam peeling wykonany z fusów kawy zapewni Twojej skórze gładkożć i odprężenie. Regularne stosowanie takiej domowej kuracji pomoże także w walce z cellulitem.
    Składniki:
    3 łyżeczki nierozpuszczalnej kawy
    1 łyżeczka cynamonu
    Szczypta soli
    Żel pod prysznic
    1 łyżka wody
    Wymieszaj wszystkie składniki w miseczce. W przypadku żelu pod prysznic, dodaj go tyle, by peeling dało się ławo rozprowadzić po ciele. Do zbyt gęstej mieszanki możesz dodać jeszcze odrobinę wody. Tak przygotowany peeling nałóż na całe ciało i zacznij masować poszczególne partie. Po dokładnym masażu spłucz kawę letnią wodą.

    natasz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Peeling z kawy żwietnie wygładza skórę, ale cellulitu nie likwiduje, dużo bardziej skuteczny jest masaż bańką chińską, trzeba również zadbać o odpowiednio dużo ruchu – sport to zdrowie.

    idealnabyc
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    duuzo cwiczen, zimne natryski.. przysiady bieganie odpowiednia dieta. sproszkowana kawe ab biore ale od niedawna.. ale.. dzisiaj jadlam frytki (łakomczuszek: 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

    Ursa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Dużo warzyw, zdrowa diety i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć !

    czarno- czerwona
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Może to dziwnie zabrzi ale u mnie cellulit zniknął jak zaszłam w ciążę 😀 Polecam jupi

    Kiedyż stosowałam kremy i zwiększały napięcie skóry dzięki czemu nie był on widoczny

    cytryna65
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Bezwzględnie trzeba ćwiczyć, ale spoko jest też są oliwi do masażu. Wspomaga ćwiczenia 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " straszny cellulit"

Przewiń na górę