Stres przed sexem? czy ?

  • Autor
    Odp.
  • mario333
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    witam

    jestem nowy i za bardzo nie mam pojecia gdzie to umeiscic ale mysle ze to bedzie chyba dobre miejsce.

    Sprawa tyczy sie ogolnie sexu i spraw z nim zwiazanych. Pewnego dnia postanowilem skozystac z agencji, wybralem sobie wczesniej kobitke itd, (moze ktos to uzna za frajerstwo ale jak jest to mozna kozystac i z takich opcji). Nie powiem stresik byl bo 1 raz bylem w takim lokalu, i moze dlatego to wszystko sie tak potoczylo. Dokladnie chodzi mi o to ze martwilem sie tym ze za wczesnie moge skonczyc :] a okazalo sie ze za pozno ku mojemu zdziwieniu trwalo to dosc dlugo, ale 2 raz juz sie nie udal odmowil posluszenstwa.(chociaz wydaje mi sie ze 2 raz nastapil zbyt za szybko bo automatycznie po 1 )

    Kobitka nazekala bo widocznie one lubia jak ktos przyjdzie mah mah 5 minutek i finalek, juz nawet narzekala co tak dlugo. Za 2 razem bylo juz lepiej , z inna kobita, laska znala sie na rzeczy i caly stosunek byl ok , ale tez znowu cholernie dlugo:|. jest moze i z czego sie cieszyc bo nie trwa to 2-3 min a kolo 10-15 czasem do 20 ale czesto podczas zakladania gumki poprostu klapnie i trzeba na nowo. Czy jest to spowodowane ogolnie stresem przed stosunkiem, chociaz staram sie nie stresowac(moze w podswiadomosci juz tak mam) czy sa to objawy juz jakies dziwne i skonsultowac sie z kims? No i nie jest to wzwod w 100%. Moze to sa objawy na jakims podlozu psychicznym o ktorym sam nie mam pojecia :]

    moze glupi temat ale chetnie bym posluchal opini.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    ale czesto podczas zakladania gumki poprostu klapnie

    Nie to nie jest objaw jakiż anomalii. Też się z takim czymż zetknęłam 🙂

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Mario, a co Ty tu rozprawiasz o agencjach… nie stać Cię na realną, żywą, z krwi i z kożci, lecz i z ducha – dziewczynę? Zapewniam Cię, że jest wiele fantastycznych lasek! Odkryj je! Nie jarzy Cię samczy niepokój, dążenie, by coż zdobyć, osiągnąć, zapanować?

    Przecież tyle dziewczyn skarży się, że faceci okazują się dupkami! Nie starają się, nie zabiegają o nie, nie próbują nawet ich poruszyć! Dawaj czadu, Stary, a nie wypuszczaj kasy w marnych 'lokalach szybkowytryskowych’ Życzę powodzenia w prawdziwym życiuuu 😉

    mario333
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    nie to ze ja tam spedzam 24 na dobe i marnuje swoja kase – byla okazja i chec sprubowania wiec sprubowalem, wg mnie wszystkiego w zyciu trzeba sprubowac zanim sie cos oceni:P Co do fantastycznych lasek malo znam, chyba u nas takie sie zadko rodza:P:P ale to nie klopot tylko to co opsialem wyzej narazie jest klopotem :]

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Jak czasem patrzę, że na dziewicę ciężko trafić, to też myżlę o agencji, albo o przygodnym seksie

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    @zasadniczy wrote:

    Jak czasem patrzę, że na dziewicę ciężko trafić, to też myżlę o agencji, albo o przygodnym seksie

    Przecież nie lubisz przygodnego seksu 🙂
    o rany… weź się zastanów co piszesz 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ale nie wiem czy opłaca się z seksem czekać na miłożć, skoro wokół i tak prawie same niedziewice

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    @zasadniczy wrote:

    Ale nie wiem czy opłaca się z seksem czekać na miłożć, skoro wokół i tak prawie same niedziewice

    Ale w agencjach są same panie z wieloma panami na koncie… nie brzydzisz się ?

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Co innego związek, co innego przygoda

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    @zasadniczy wrote:

    Co innego związek, co innego przygoda

    Sorry to nie obrażaj kobiet które lubią przygodny seks, skoro też zamierzasz przygodnie to robić !!

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Decyzja jeszcze nie podjęta 😈

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    @zasadniczy wrote:

    Decyzja jeszcze nie podjęta 😈

    Żal mi Ciebie… a zarazem aż mi ciebie szkoda… sam nie wiesz czego chcesz haha 🙂
    współczuje JEJ 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Jak będzie niedziewicą, to moja przeszłożć będzie ją mało obchodzić 🙂

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    W końcu myżlisz po ludzku, a nie jak zażlepiony chłoptaż..
    sory 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Nieprawiczek nie ma prawa wymagać dziewictwa

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Stres przed sexem? czy ?"

Przewiń na górę