• Autor
    Odp.
  • ivonka_stonka
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Hej! Piszę, bo mam problem i to dość nieładny, bo chodzi mi o cellulit. Jakiś czas temu zaczełam dużo świczyć na siłowni i mięśnie sprawiły, ze pojawiły się rozstępy na ramionach i no bądźmy szczerze – nie wygląda to dobrze. Szukałam kilka dni i znalazłam w internecie takie krem – strialys, ale nie wiem czy będzie on dobrze działał. Spotkał się może ktoś kiedyś z tym kremem? Działa dobrze na to by nie powstały blizny? Staram się szybko sprawę załatwić bez żadnych zabiegów, bo mnie na to nie stać, ale jeżeli krem jest dobry to czemu nie sprawdzić? Dziękuję z góry za pomoc 🙂

    rodzynek_w_serniczku
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    No więc tak: jeżeli chodzi to strialys to on jest bardzo fajny, jeżeli chodzi o cellulit i rozstępy, ale trzeba pamiętać, ze krem wszystkiego za Ciebie nie zrobi 🙂 Domyślam się, ze chodzi ci głównie o rozstępy jeżeli mówisz o ramionach 🙂 Jeżeli masz te rozstępy jeszcze w kolorze czerwieni czy fioletu to powinno dać sobie rade z tym. jak są już perliste to tylko zostaje chyba zabieg 🙁

    ivonka_stonka
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Dziękuję za odpowiedź :*** Super, że nie jest to jakiś krem no name 😀 No więc chcę kupić, ale w sumie jeszcze się zapytam: czy ten krem to można gdzieś kupić w sklepach, drogeriach, aptekach? Widziałam tylko, że jest dostępny przez internet, ale w razie czego to można zakupić gdzieś go stacjonarnie?

    rodzynek_w_serniczku
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    W takim normalnym sklepie się tego kosmetyku niestety anie nie najdzie, więc pozostaje tylko kupienie przez internet. ja zamawiam z ich strony 🙂 Często są tam jakieś zniżki, więc można kupić za jakąś niższą cenę 😀

    ivonka_stonka
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Okej, chyba rozwiałaś wszystkie moje wątpliwości. No to chyba czas zapełnić e-koszyk zakupowy 😀 Jeszcze raz wielkie dzięki :*

    rodzynek_w_serniczku
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Luzik, polecam się na przyszłość :d Jak coś to daj znać jak wygląda teraz sytuacja i czy pomogło :p

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Strialys – opinie"

Przewiń na górę