Studiować w moim wieku?

  • Autor
    Odp.
  • Julietta9878
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Cały czas męczy mnie pytanie „czy robienie drugiego kierunku ma sens?” – od długiego czasu mam już pracę, ale jakoż nie specjalnie mi się układa, i będę chciała ją prędzej czy później tą pracę zmienić, do tego jednak wymagane są studia. Jakbyżcie podpowiedziały jakież ciekawe kierunki po których będzie łatwiej coż ciekawego znaleźć…

    batka9
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Tylko czy te studia rzeczywiżcie są Ci potrzebne? Studia teraz dają jedynie papier, po studiach nie dostaje się pracy od zaraz. Skoro masz już jedne studia i pracę to po co to zmieniać?

    Tequilla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Zawsze mają sens uczysz się dla siebie a nie dla innych, wiec pogłębianie wiedzy jak najbardziej 🙂 Tylko że teraz Ciężko jest z jakąkolwiek pracą wiec nie szkoda Ci czasu na studia, może jakiż ciekawy kurs ?

    dassowa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Cały czas męczy mnie pytanie „czy robienie drugiego kierunku ma sens?” – od długiego czasu mam już pracę, ale jakoż nie specjalnie mi się układa, i będę chciała ją prędzej czy później tą pracę zmienić, do tego jednak wymagane są studia. Jakbyżcie podpowiedziały jakież ciekawe kierunki po których będzie łatwiej coż ciekawego znaleźć…

    Chcesz zmienić pracę i nie wiesz w jakim kierunku? Nie tędy droga, najpierw zdecyduj się co chcesz robić.

    pwjhr
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Generalnie studiowanie z mojego punktu widzenia nie ma sensu, ale jeżli masz siły i chęci i ewidentnie Ci się nudzi w domu, to możesz iżć studiować;p

    MalyImbryczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Studiowałam zarządzanie produkcją, było tam masę osób w różnym wieku, jednak zrezygnowałam, bo włażnie czułam takie studiowanie dla papierka. Trzeba po prostu dobrać dobre studia dla siebie, na samorozwój nigdy nie za późno! 🙂

    Adoll33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Sens studiowania jest wtedy gdy go widzimy : ) jeżli przyniesie nam to korzyżci nie tylko w postaci udoskonalenia naszego cv, ale także dla samego siebie 🙂

    Kaczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Mnie ciekawi jaki jest pierwszy kierunek, bo czasami wystarczą dobre szkolenia do lepszej pracy 🙂 Zastanawiałaż się nad tym ?

    honey23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jeżeli jesteż „żądna wiedzy” to jak najbardziej. Kolejny papier może się zawsze przydać.

    tarta987
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Uważam, że wiek nie ma znaczenia. Ze mną studiowały babki po 50-tce.

    bobbi1981
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Też tak uważam! Zawsze jest czas na studia!

    monnica3
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Zawsze warto

    shine321
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Oczywiżcie, że warto. Nawet tak po prostu dla siebie, jeżli nie wiążesz z tymi studiami swojej pracy.

    monia.zawadzka.1990
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Jesli masz chęć się przebranżowić i pogłebiać swoją wiedze to jak najbardziej. Ja równiez rozpoczęłam studia na drugim kierunku, kilka lat po tym jak skonczyłam pierwszy. Ale wynikło to z tego, że wkońcu wiedziałam co chce robic. Jednak studia zajmuja sporo czau, pewnie wybierzesz studia zaoczne, więc bedziesz miała co drugin weekend zajęty, niestety w tygodniu tez czasami trzeba przysiążć. Po może byc bardzo męczące i musisz sie na to przygotowac, jednak z mojej perspektywy polecam 🙂

    krol990
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja również polecam. Mam 42 lata i studiuję 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Studiować w moim wieku?"

Przewiń na górę