Studiować z głową.

  • Autor
    Odp.
  • MeganQ
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Witajcie, czy macie już plany na jakie studia się wybierzecie?
    Co w dzisiejszych czasach jest najbardziej przyszłożciowe, czy warto studiować w dużych miastach? Ja osobiżcie zastanawiam się nad krakowski Apeironem ponieważ ich absolwenci bez trudu mogą znaleźć pracę w zawodzie, myżlę też że studia na kierunkach takich jak bezpieczeństwo publiczne jest teraz bardzo przyszłożciowe.

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    a gdzie pozniej mozna pracowac po bezpieczenstwie publicznym?

    malutkikwiatuszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Bo ja wiem czy ten zawód ma perspektywy zawodowe w naszym kraju, też mam licencjat z tego kierunku… i wcale nie jest tak kolorowo, jak reklamują w ulotkach aby przyciągnać studentów.. 🙂

    luiza22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    ja już po studiach ale żaluje wyboru tego włażnie kierunku

    wysokieobczasy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    najważniejsze robić to co się lubi.

    monia86
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Teraz studia robi się tylko dla siebie, z późniejszą pracą mają niewiele wspólnego.

    Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    A co uważacie o studiach podyplomowych?
    Włażnie się zastanawiam czy nie zrobić na Vistula. Słyszałam, że dobra uczelnia.

    asteroida
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Dla mnie najbardziej przyszłożciowe są nauki żcisłe i przyrodnicze. Po skończeniu tych kierunków jest duża szansa na pracę, a to jest teraz niestety najważniejsze… Warto też spróbować wyjechać za granicę, po takich studiach to już w ogóle szansa na karierę! Wiem, że to sporo kosztuje, ale możesz spróbować wygrać stypendium, np. fundacja ADAMED SmartUp organizuje konkurs dla młodych geniuszy 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Studiować z głową."

Przewiń na górę