suche zniszczone wlosy

  • Autor
    Odp.
  • ewelina1990
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    trzy miesiace temu rozjasnialam wlosy sa suche i bardzo sie lamia a nie chce obcinac gdyz sa i tak krotkie(do ramion) pomozcie jak mozna je odzywic??

    Lusiek276
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Staraj się unikać prostownicy, a nawet w miarę możliwożci suszarki. Kup sobie jakąż dobrą maskę do włosów (np. GlissKur albo Pantene). Możesz też kupić w aptece tabletki ziołowe ze skrzypem polnym, takie na poprawę kondycji włosów, skóry i paznokci.

    meksykanka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Wiesz co to chyba zależy od typu włosów, bo na mnie kosmetyki z glis kura działają super. Mam odżywkę i maskę. Lubię tez loreala. A jak masz bardzo wysuszone włosy, to radzę kupić jedwab do włosów, jest w każdej drogerii. Tylko trzeba nakładać bardzo mało, bo się łatwo przetłuszczają włosy od niego.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Zniszczone włosy to wielka zmora dużej ilożci kobiet niestety. Zacznij stosować porządne kosmetyki regeneracyjne do włosów, najlepiej by było gdyby jakaż fryzjerka lub stylistka doradziła Ci odpowiednie do Twoich włosów kosmetyki. W sklepie kalamis.pl jest bardzo duzy wybór takich i masz tam możliwożć darmowej konsultacji ze stylistką (najlepiej via email), która doradzi Ci najlepsze kosmetyki

    loulou1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Polecam maseczka do włosów nabłyszczająco-nawilżającą firmy eco cosmetics. Składnki pochodzą z kontrolowanych upraw rolniczych. Maseczka posiada certyfikat. Przywraca włosom witalnożć i nawilża. Znajduję się na :
    [usunięto_link]

    Iweta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    moge ci polecic kosmetyki l’oreala z serii professional (niestety drogie), a z tanszych to jest taka maska (ja kupilam u fryzjerki ale jest tez na allegro) ze slonecznika jasne opakowanie z pomaranczowymi falami- nie pamietam nazwy dokladnej, ale spr na wizaz.pl jest tam kosmetykiem wszech czasow w rankingu. a z preparatow witaminowych to zauwazylam, ze duzo dziewczyn poleca vitapil, zapobiega lamliwosci i rozdwajaniu włosw.

    aqua_virgus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Hej. Mogę Ci polecić szampon dermokosmetyczny Vichy Dercos Aminexil, którego używałam jakiż czas temu przy odbudowie zniszczonych włosów. Moje nie dożć że były suche i zniszczone to jeszcze wypadały ;/ Szampon poleciła mi konsultantka z apteki Juventa w łódzkiej manufakturze jako najlepszy na tego typu problemy – więc może Tobie też pomoże. Co ważne, to szampon ten był tam naprawdę tani, w porównaniu do cen jakie czasem takie produkty potrafią osiągać.

    monique22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    suszarka jak już, to z chłodnym nawiewem. : )
    dobre są ekspresowe odżywki z gliss kura w sprayu.
    polecam jak najbardziej.

    elkaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Oo teddy_bear dzięki za podpowiedź z tym preparatem ULTRA-Oil z naftą oczyszczoną. Ja robiłam swego czasu w domowe maseczki na bazie nafty, żółtka i soku z cytryny, ale jest trochę bawienia się z tym. Wiadomo jest to czasowe, więc szukam czegoż na bazie nafty, ale nie przełądowanego dziwnymi składnikami. Widzę, że ten kosmetyk ma jeszcze pokrzywę w składzie, także ładnie oczyżci skórę głowy i będą się mniej przetłuszczać.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Ja też mam ten sam problem dlatego często w drogeriach kupuje sobie jedwab do włosów, który znacznie poprawił kondycję moich włosów

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Bardzo dobra jest też nowa seria Pharmaceris H/ Jest wżród niej odżywka przeznaczona dla włosów suchych i zniszczonych, która szybko je regeneruje oraz wzmacnia, [usunięto_link]

    Zabka_Mala84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    to zależy jak bardzo masz zniszczone włosy, jeżli tylko trochę to kosmetyki drogeryjne powinny dać radę, jeżli jednak są bardzo złym stanie, lepiej przerzucić się na profesjonalne kosmetyki ze sklepów fryzjerskich,
    ja sobie zniszczyłam włosy farbowaniem i prostowaniem prostownicą i teraz jedyny mój ratunek to kosmetyki Davines. Polecam Ci szczególnie odżywkę nawilżająco – regenerującą Momo [usunięto_link] – mi uratowała włosy, a przy tym nie obciąża

    ptysia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    bubblegum ma rację… Mając zniszczone włosy powinno się udać do salonu fryzjerskiego na kurację, która jest dużo skuteczniejsza od stosowania masy odżywek. Co więcej nie suszyć włosów suszarkami, nie prostować, myć je rano i co jakiż czas zdrowo podciąć końcówki, jeżeli to te są suche i zniszczone.

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Ewentualnie można skorzystać z kosmetyków, których używają profesjonalni styliżci i fryzjerzy. Do włosów zniszczonych bardzo dobra jest Volumize Infusion SP. Bardzo szybko regeneruje i odżywia włosy. A dodatkowo włosy wyglądają na gęstsze. Teraz akurat jest promocja na kalamis.pl i można ją kupić za jakież 30 zł. Jak na tak dobrą jakożć to cena jest po prostu żmieszna.

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    A zdarzyło Wam się mieć poparzoną głowę farbą po koloryzacji?:( Dramat- co tu poradzić?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " suche zniszczone wlosy"

Przewiń na górę