• Autor
    Odp.
  • Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Ale sam zimny nawiew jest nieskuteczny, długo suszy i mnie od tego akurat głowa boli. Te sprzęty, o których mówiłam, mają specjalne czujniki, które badają stan włosów i temperaturę na powierzchni i się do nich dostosowują, żeby nie niszczyć. Moim zdaniem opcja idealna, taka mądra suszarka 🙂

    amigdalina
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Kapsułki z olejem z wiesiołka np. polski GAL i do tego można dokupić cynk w tabletkach. Po miesiącu włosy na pewno przestaną wypadać. Natomiast od zewnątrz jedwab do włosów – regeneruje i wzmacnia.

    justynka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Maseczki z naturalnych olejów. Olej arganowy, moringowy albo Renohair. Nałóż na włosy zawiń w ręcznik zostaw na kilka godzin albo na noc a potem umyj normalnym szamponem. Efekt natychmiastowy.

    doka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    u mnie też po rozjaśnianiu niestety włosy mocno się zniszczyły… strasznie mi się łamią i zrobiły się szorstkie, ciężko je w ogóle rozczesać. Zastanawiam się czy nie zacząć ich olejować. Ale nie wiem od czego zacząć i jak dobrać te oleje? Coś też słyszałam o jakiejś metodzie OHMO czy OMO nie pamiętam – podobno też dobrze wpływa. Coś wiecie więcej?

    Judi
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    a używacie suszarki? Suszarka nie jest wbrew pozorom taka szkodliwa – o ile umiemy się nią posługiwać. Warto suszyć włosy naprzemiennie ciepłym i zimnym powietrzem a takie funkcje zmiany temperatur ma suszarka camry 2255  Według mnie to dobry wybór ,ponieważ dzieki temu nie uszkodzimy włosów odpowiedno zamykając łuski włosa pod napływem zimnego powietrza

    alka
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Doka – olejowanie nie jest trudne. Wystarczy przed umyciem włosów nałożyć olej na skórę głowy, dobrze ją wymasować a później nanieść go jeszcze na całą długość włosów. Nałożyć kąpielowy czepek(torebka foliowa) zawinąć w ręcznik i zostawić na kilka godzin – albo na noc. Po tym czasie włosy umyć zwykłym szamponem i cieszyć sie efektem 😉

    Jest wiele olejów, które można stosować na włosy: Arganowy, Moringowe, na szybko przetłuszczajace się włosy Szałwiowy i wiele innych.

    aleksusia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja miałam już takie piękne i zdrowe włosy, a poszłam do fryzjerki i spaliła mi włosy, ze muszę wszystko ściąć

    Aleksandra
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Też ostatnio rozjaśniałam włosy i powiem ci, że najbardziej pomogły mi maski do włosów, a dokładniej maski od You-niverse. Bardzo polecam

    jusia22
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Olejowanie! Do tego maski po myciu, a od wewnątrz skrzyp polny

    Joana
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    ja też po rozjaśnianiu włosów mam tak samo. Zrobiły się bardzo suche i wyglądają jak siano. Zawsze się puszyły, ale teraz to już dramat.

    Chętnie poczytam rady 🙂

    paulkowaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Super na włosy działa olejek Hasna, sama natura. I łupieżu się pozbyłam i mi się tak włosy odżywiły. już nie sa takie lamliwe, suche, stały się lśniące, łatwiej je rozczesuję. Rewelacyjny jest ten olejek, a ja nie wierzyłam z jego moc

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " suche zniszczone wlosy"

Przewiń na górę