Suplementy- który najlepszy???

  • Autor
    Odp.
  • martycka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Słuchajcie kobitki mam pytanko. Która z Was używała jakież suplementy diety? Jakiej firmy, czy to były herbatki, tabletki czy jeszcze coż innego? Który suplement jest najskuteczniejszy? Opiszcie własne i cudze dożwiadczenia.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ➡ chromdiet[chrom +jakis tam jeszcze, które mają powodować ubytek wagi i brak łaknienia na słodycze] – efekt: żaden przy prawie 200 tabletkach

    ➡ herbatki[nie pamietam nazwy ale były tam zetaw oczyszczanie, odchudzanie i stabilizacja czy coż takiego] – efekt żaden przy wypiciu całego zestawu i u znajomej też żaden wypiła chyba ze 2 zestawy

    ➡ figura[1,2] efekt – znajoma piła przez ok 1 rok a efekt był a raczej jest do tej pory, że ma kłopoty z wypróżnieniem[zatwardzenie, którego kiedyż nie miała], następna 2 znajome nie wypróżnią się już bez wypicia tych ziół

    ➡ nasiona z słonecznika bulwiastego[są takie tabletki] znajoma brała mówiła że niby nie chce sie tak jeżć a raczej nie zjadała tyle co przed braniem ich ale…

    jesli chodzi o tabletki to zazwyczaj spożywa się je na pół godz przed jedzeniem popijająć obficie wodą[ok 2 szkl] więc jeżli się już tyle wleje w siebie to wiadomo, że się mniej zje

    ➡ co do jakiż tabletek 'cud'[dawniej slim fast, teraz jakies czeskie tabletki, no i pewnie jeszcze by sie jakies znalazły] mają one w soim składzie amfetaminę która powoduje zmniejszone łaknienie i chudnięcie

    💡 więc nie wierze w jakież cudowne suplementy… wiadomo że jak ssie nie zmieni trybu życia to żadna tableteczka nie spali za nas tłuszczu w przeciwnym razie wszyscy byli by szczuplusieńcy

    💡 znajomej ciotka była bardzo gruba[nie widziałam jej ale ponoć nie mogła juz na siebie kupić ciucha] poszła do lekarza zrobił jej jakież badania mające na celu ustalić co powoduje u niej przyrost wagi[chodzi o jedzenie] no i po tym okazało sie jakich produktów żywnożciowych ma unikać[między innymi były tam ziemniaki] i po niecałym roku babka tak schudła że ponoć waży ok 55 [nie wiem ile dokładnie ale dla porównania znajoma powiedziała ze wygląda niczym jej matka która jest bardzo szczupła waży ok 55kg] lekarz jej powiedział że jeżli utrzyma wagę przez rok to organizm się niby przestawia i nie będzie skoków wagi.

    Malwina29
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Są pewne tabletki które można kupić w sklepie dla kulturystów, mają one taką zaletę, że nie powodują że cudownie chudniesz ale zamieniają ci tkankę tłuszczową w miężnie. Oczywiżcie zależy to od tego czy ćwiczysz, i ile ćwiczysz. Waga ci nie spada bo miężnie są cięższe od tłuszczu ale po jakimż czasie widać że ciało jest smuklejsze i jędrniejsze. To działa ale trzeba poćwiczyć chociaż 30 min dziennie aby były jakież efekty. A tabletki takie kupuje się dostosowując odpowiedni ich rodzaj do danej aktywnożci fizycznej

    martycka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    A jaki to był lekarz ❓ Ogólny ❓ To by było warte spróbowania bo wiadomo odpowiednia dieta może zmienić sporo 😀

    martycka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Aha dzięki za opisy. W sumie tego się spodziewałam 😕

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    nie wiem dokładnie jaki to był lekarz ale coż mi sie zdaje że nie ogólny[no chyba że jakiż z powołania 😉 ] ja jestem z małej miejscowożci to u mnie raczej by takiego ze swieca nawet nie znalazł ale tamta ciotka koleżanki mieszka w krakowie więc tam troche jest tych specjalistów. Ale wydaje mi sie jak bys poszła do swojego lekarza i powiedział o co chodzi to by wytłumaczył gdzie się udać, no oczywiżcie jesli nie będzie to jakiż konował. Jak spotkam sie kiedy z ta koleżanką to napisze do jakiego lekarza chodziła ta ciotka o ile koleżanka będzie wiedzieć

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Są pewne tabletki które można kupić w sklepie dla kulturystów, mają one taką zaletę, że nie powodują że cudownie chudniesz ale zamieniają ci tkankę tłuszczową w miężnie.

    😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

    Więcej ogladajcie idiotycznych reklam, kobietki. Tylko najpierw zdejmijcie różowe okularki.

    😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

    Ćwiczyć pół godziny dziennie? Hahahahahaha
    Robic mambo mambo możecie i cały dzień a potem żmiało na pączki i słodycze niskotłuszczowe.

    😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    mythbuster, ale ty mnie wkurzasz, co ty cholera myslisz ze ja cwicze a pozniej na pączki lece, masakra….

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Są pewne tabletki które można kupić w sklepie dla kulturystów, mają one taką zaletę, że nie powodują że cudownie chudniesz ale zamieniają ci tkankę tłuszczową w miężnie.

    😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

    Więcej ogladajcie idiotycznych reklam, kobietki. Tylko najpierw zdejmijcie różowe okularki.

    😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

    Ćwiczyć pół godziny dziennie? Hahahahahaha
    Robic mambo mambo możecie i cały dzień a potem żmiało na pączki i słodycze niskotłuszczowe.

    😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

    skoro taki mądry jesteż to może ty masz jakiż sposób

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Jasne, że mam. A dobry to znaczy taki, który działa czy taki, który wam sie podoba?

    martycka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Słuchaj za kogo ty się uważasz ❓ Myżlisz że jesteżmy takie leniwe, później głodzimy się cały dzień i łykamy tabletki, aż w końcu wieczorem nie wytrzymujemy i lecimy na pączki ❓ Masz „trochę” za wysokie mniemanie o sobie. Ciekawa jestem skąd u ciebie taka złożliwożć ❓ Tutaj zgrywasz ważniaka a przed monitorem siedzi pewnie jakiż zakompleksiony siusiek 😈 Nie podoba się temat to się nie odzywaj, proste jak drut, ale jak widać nie dla wszystkich.

    Malwina29
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ciekawe gdzie widziałeż reklamy produktów dla kulturystów?!? Takie produkty rzadko są reklamowane.
    Chyba cię zaskoczę, ale ja spróbowałam i działa, zmieżciłam się w moje stare dżinsy i letnią sukienkę 😀

    martycka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Chyba cię zaskoczę, ale ja spróbowałam i działa, zmieżciłam się w moje stare dżinsy i letnią sukienkę 😀

    A co dokładnie stosowałaż ❓ Możesz podać nazwę ❓

    Malwina29
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    wczeżniej HMB ale nie dawało rezultatów, obecnie THERMO SPEED extreme firmy olimp, ale to jest dla osób aktywnych fizycznie.
    Idź do sklepu z odżywkami i poproż o jakiż preparat dla ciebie najlepszy oni ci już tam doradzą

    martycka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Ok dzięki 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Suplementy- który najlepszy???"

Przewiń na górę